Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sharkozis

    Tak to je super. Připomíná mi to recenze z devadesátek. Přečetl jsem a stejně netuším co to je za hru. Jen, že jezdíš v lodilike věci v postapo? :)

  • Ilusiveman

    No hra to úplně není, ale dohral jsem ji pro odreagování 2x. Nic těžkého, prohrát v podstatě nejde žádným způsobem a tedy se hra jako hra bude špatně recenzovat.


    Nicméně, jako s “uměním” se s hodnocením tak nějak +\- shodují.  Zajímavé dílo a odreagovačka. 

    Doporučuji  všem, pokud mate hodinu volna skouknout :)

  • Recenzovaná verze: Windows, PS4 Pro, Xbox One S

    Takze Šárka hrala hru na tehle platformach?

    To byly review verze? Protoze to vypada, ze to zatim na PS a Xbox oficialne jeste nevyslo.

  • Recenze rozhodně zajímavá, hra vizuálně super a poutavá! Ale.. Já vlastně vůbec nepochopil - o co tam jde? 🙂

    • raisen

      Dle mého, co jsem aspoň zatím viděla, tak cestuješ v post-apo světě a hledáš nějakou civilizaci, někoho, kdo také přežil. 

      Jinak hra je opravdu nádherná a je velmi příjemné prostě jen jet oním vozidlem a přemýšlet o tom světě, poslouchat zvuky a pozorovat krajinu, sledovat počasí, jak se mění.

      • Ano, taktéž jsem to tak nakonec pochopil. Každopádně - vizuál je naprosto parádní a asi to, až bude slevka, vyzkouším. Mám pro tyhle podivnosti trošku slabost🙂

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit