Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jako jedno DLC by mohli udělat remake Redneck Rampage *1*
  • Tahle hra ma vsechno, co ja si preju uz od zacatku: americky venkov-buranov, krasnou prirodu a ted k tomu jeste prihazuji valku ve Vietnamu, zombiky a vesmír? No kuuurna, jestli tohle neni FPS GOTY uz ted, tak pak nevim, co to muze trumfnout. *_*
  • pro redakci - asi jste se v článku upsali, v prvním odstavci zmiňujete Měsíc, v dalších ale už Mars (i v rámci názvu DLC) *4*
    • ales.smutny
      Jejda, díky :)
  • Jack1947
    Zase případ kdy DLC vypadají mnohem lákavěji než původní hra. Skoro aby se dalo říct že jako jiná hra *3*
  • jindra.veliky
    hra + vsechny dlc vypadaj slibne, jestli to bude jen vylepsena ctyrka tak budu spokojenej, ale misto predelany trojky bych bral radsi remaster jedncky
  • TheGGG
    a jde vynechat základní hru a koupit jen tady ty DLCčka *1* *1* *1* jak je hra nudná, toto bych si docela zahrál
  • kubi-wan
    Tohle všecko si můžou strčit za klobouk, já chci novýho Blood Dragona :-/
    • https://www.youtube.com/watch?v=ZTidn2dBYbY
      https://www.youtube.com/watch?v=bS5P_LAqiVg
      • kubi-wan
        Tak to samozřejmě znám... ale chtěl bych zpět Rexe Colta s hlasem Michaela Biehna!
  • owny
    Já zase vím, kam já pošlu Far Cry 5. *3*
    • tam kde slunce nesvítí *15* *12*
      • PanS
        Ano, do prde!e *4*
  • Pokud nějaké DLC (a vypadá to, že u toho na Měsicí by se mohlo zadařit) bude stejně over top (ideálně i se stejným vizuálem) jako Blood Dragon, tak můžu říct jen: PER TO DO MĚ AŤ JE PO MĚ *14* *14* .
    • no nevim Blood Dragon mi prisel jako dobrej napad, ale jak jsem to hral prisernost ani do pulky mne to nebyvilo hrozna kravina
      • Blood Dragon bylo skvěle nahláškovaný a na začátku mělo i spád, ale když mě to pak vyplivlo do přeskinovanýho ubisoft open worldu s výkřičníkama na mapě, tak jsem to po chvíli odinstaloval. Vždycky preferuju sandbox před koridorem, ale ubisoft mixuje sandbox s přístupností blbcům, čímž z těch her atraktivita typická pro sandboxy úplně mizí.
      • Chápu, že to někoho nebavilo... Ale když si byl dostatečně vylevlený, tak si byl opravdu terminátor, co běhá rychle jako auto a základnu může vymlátit tak, že běhá od vojáka k vojákovi a zabíjí je na blízko... Ke konci to bylo spíš Just cause než Far cry... ale ta originalita byla fakt super :).
        Navíc tam byla sniperovka s výbušnými náboji, co na jednu ránu vyhodí jeap do vzduchu *1* .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit