Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Me to proste iPhone4s asi nestiha nebo co, docela me to bavi, ale FUUURT mi to pada :D :D
  • Staženo, a jde se na to .)
  • alladjex
    Z článku mě hra zaujala i přesto, že na mobilních zařízeních téměř nehraju ... spíš vůbec. A protože je to Fallout, byl by hřích ji nevyzkoušet. Bohužel po asi dvou hodinkách musím konstatovat, že je to další mobilní hra, která mě přesvědčila, že hraní na tabletu či mobilu opravu není pro mě.

    Hra je opravdu free a nijak mě nenutí nic kupovat. Každopádně obsahuje klasické mikrotransakce, jako v jiných hrách, snad jen méně agresivní. Nicméně ... čekat se musí pořád. Místnosti generují zdroje tak jednou za pět minut a dokud na zdroj nekliknete, nezískáte ho. Tak musíte pořád koukat, jestli se něco nevyrobilo. Každé dvě tři minuty musíte něco "sbírat", ale přitom skoro nehrajete. Ze začátku se hra tvářila sympatiky, ale teď už asi tak 30 minut nemám co dělat, protože čekám na dalšího člověka. A ten nepřichází. 2 ženský sou těhotný. Dítě pořád ne a ne se narodit ... nakonec sem mrknul na net. Narodí se za 3 hodiny přibližně.

    A hlavně mi nepřijde, že by to mělo falloutí atmosféru. Je to totálně sluníčkové. Cíl, aby vaši obyvatelé byli co nejšťastnější, mi přijde dost pošahanej. Nejdřív sem se zdráhal poslat těhotné pracovat. Ale v obýváku se sami podle mě nudili a v práci byli stále veselé na 100% ...

    Osobně myslím, že pokud nemusíte mobilní hry, tak tuhle nehrajte ušetříte si pár hodin na hraní mnohem lepších záležitostí na desktopu či konzoli.
    • merlo
      K te atmosfere - hra je zjevne stylizovana podle onech videi a vsudypritomnych ilustraci s Vault Boyem, tudiz lze ocekavat jistou naivitu provedeni namisto brutalniho survivalu.

      Co jineho nez spokojenost a prosperita by melo byt cilem obyvatel kazdeho (funkcniho) vaultu?

      https://cs.wikipedia.org/wiki/Spin-off *5*
    • Keyz
      *15*

      Klasická de/ilita. Musíš na něco klikat pořád aby jsi něco měl...Díky nechci.
  • kupodivu to vypada vic zajimave než samotny fallout
  • Vidlec
    Prosím ještě Windows Phone verzi :(
    • Jediny jeden dovod preco som si nekupil nokiu ale isiel som do andoridu - ziadne aplikacie :(
    • Shaker
      Ja bych taky jednu prosil!
      • Vypadá to jako Tiny Death Star, což byla překvapivě docela návykovka. Nejde to někde stáhnout a hrát ve Win přes emulátor? I když se přiznám se že jsem ios emulátor ještě nezkoušel.
  • No až na to, že cílem vaultů rozhodně nebylo udržovat své obyvatele, co nejšťastnější :-D
    • XorxoxTalarius
      Treba jsi Vault kde to cilem bylo :D
  • co treba si precist clanek? ta hra je FREE, bez mikrotransakci, proste je zadarmo jako soucast reklamy na fallout 4...
    • Kedaro
      Mikrotransakce tam jsou, můžeš kupovat balíčky, které ti normálně padají jen z hotových úkolů.
      • nojo, ale neni to klasicky okradani jako u beznejch mikrotransakci, kde si kupujes energii abys vubec mohl hrat a podobny zverstva
  • Tohle chci. Škoda, že je to pouze na iphone.
    • iOS má oproti Androidu zásadní výhodu v tom, že poskytuje poměrně malé množství velmi podobného HW. Apple moc dobře ví proč vydává tak málo modelových řad telefonů - ve finále jsou appky iOS mnohonásobně lépe odladěné než na Android, kde co výrobce to jiná specifika. Hru určitě vyzkouším jen F2P mě děsí do morku kosti *8*
      • fallanga
        Aby nedošlo k nedorozumění. Apple mám rád, jen nejsem vlastníkem iphonu.
      • Shaker
        Nevim, proc mas tolik nesouhlasu... I kdyz mam windows phone, tak po neuspechu s androidem s tebou musim jen souhlasit. I tak bych si ale nic od apple nekoupil, protoze maji vsechno predrazeny a neodpovida to mym narokum.
  • Kedaro
    Vaulty mě fascinují od jedničky, takže tohle si chci zkusit. Jen zase čekat na odladění pro androida a snad to nebude taková ta čekačka.
  • Pepinator
    "free to play hru pro mobilní telefony a tablety" tak tahle kombinace slov totálně zabila můj zájem.
    • Píšu to samé ale mam míň lajků, jakto ? :D Moje ego....
      • Zas ty mínusi.. to bolí :D
        • Chudí lidé se vztekají :D Není divu když hrají pay tedy free to play hry.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit