Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Dokonce by to mohlo bejt lepší než No mans sky 😉
    • Tak ono samozřejmě porazit NMS není zrovna nic těžkého :) 
      • Jack1947
        To sice ne, ale tady by mohlo bejt více funkčních mechanik a navrch i nějaké to přilepšení i grafika, hratelnost lepší. No mans sky není špatná hra jen trochu promarněná. Prostě by to mohlo bejt NMS dovedené více do dokonalosti?
        • Chidlink
          Tohle určitě není jako NMS,  hra vypadá uplně jinak a jinak se hraje a všechno. S NMS to má společného leda tak, že se to odehrává z pohledu první osoby.

          Z 90% procent to připomíná Factorio a z 10 procent bych řekl Space Engineers. Autor článku zřejmě trochu přestřelil, když to přirovnal k NMS.

          • Jack1947
            Podobné principy stavění, možná i plenění... ale asi si počkáme co se z toho nakonec vyklube.
  • Ilusiveman
    Proč ne. Za mě hřebík na hlavičku. Doufám, že najdu chudáka co to semnou bude hrát 😁 a že to neposerou, ale nevidím důvod u tohoto typu hry. 


    Podstatnou část mají zasebou, to s tou hlavičkou. 😎

  • Chidlink
    Dokonce se o téhle hře píše i na stránkách Factoria. Mají to tam jako páteční novinku, což mě docela překvapilo že i samotní tvůrci Factoria tu hru propagují.
    • Ilusiveman
      Je to vpodstatě taky Factorio. By byla sebevražda si házet klacky pod nohy.
    • exmaxx
      Asi jsou to opravdu nadsenci, takze propaguji cokoli, co je bavi, bez ohledu na to, jestli to je konkurence. Klobouk dolu. 😍
  • Cajicek
    No jestli to dopadne dobře, tak mám o zábavu postaráno na pěkně dlouhou dobu :)

    Vypadá to parádně ;)

    • Ilusiveman
      No ty vlaky tam vypadají nádherně a ten space lift, třeba bude mít určitý herní mechaniky.


      Jsem rad že kluci místo kozy dělají něco s budoucnosti 😁..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit