Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Od kedy mam češtinu tak uz nedokáže loadnut poziciu uloží, ale hru spúšťa vždy od uvodu :(
  • Hezká recenze, mě se hra líbila o něco víc, ale to asi jen proto, že jsem si oblíbil postavy a hlavně koně, a tak nějak mi to zrovna sedlo do nálady. Výtky ohledně rozpoznání pohybů jsou na místě. V jednom obýváku mi to fungovalo líp, v druhým hůř. Všechno záleží na světle z venku, na vzdálenosti od televize a dokonce i na typu křesla (vysoký opěradla jsou smrt). Řek bych že je to slušně udělaná on-rails střílečka. Když to ovládání funguje je to fakt zábava, chvilkama i dokonce cool, když hážete fajrbóly a tak, ale když to nefunguje tak je to akorát otrava.
  • Kinect je smrt HC her na Xbox, MS se pomalu soustredi jen na tyhle mavaci sranice a pro HC hrace uz jen dokola recykluje trio Halo,Gears of War A Forza.
    • HC hráče, myslíš ty tlusty mastny upoceny nerdy kteří jsou liní se zvednout ze sedačky se jit vubec nažrat? jo to chápu pro ty kinect určen rozhodně není.....pravej hardcore drsnej nabušenej frajer, má správně sedět několik hodin v křesle mačkat čudliky s otevřenou pojebákovanou hubou, a běda , jak musí u hry zvednout třeba jen palec, to pak je hra naprosto na ho*no protože se u ní musiš hybat....správná hra je od toho aby sis několik hodin potil zadek *15* *15* *15*.....kinect je forma donucení tady těch nerdů aby se u toho neustáleho hraní trochu zahybali, jenže to v microsoftu netušili, že tlusty prase nestojí o zdraví a přerušení formovaní jejich důlku v sedačce se trestá smrtí *15*
    • Kinect je pecka, už se na něj těším. Dostanu ho ne vanoce od santa klause. HC hrači jsou přežitek a důchodci co nevědí o čem hraní je. Call of duty a Kinect hry navždy.
      • proto jsem xbox360 prodal a koupil ps3
  • MickeyMutant
    "Co třeba nějaké zajímavé mezihry s koněm? Hraní karet se spolucestujícími?"

    A co třeba karty s koněm?
    • a co takhle sňatek s koňem? Molyneux byl v tomto ohledu vždy volnomyšlenkář *15*
      • A pak děti s koněm
        • MickeyMutant
          Myslíš koniny? Ty by přišly až v DLCéčku a lidi by si mohli říkat "á, vyšla další konina". A měli by pravdu.
      • Molyneux Teď hulí něco jiného a dělá hru o kopání do kvádru za reálné peníze. :-D
  • fable pro mne skoncil u 2jky...
    3jka vypada pekne, ale kdyz jsem ji hral myslel jsem, ze se pobleju...
    do dneska si obcas zahraju na xboxu dvojku, a ta je paradni *1*
    • ja hral teda oboji, oboji jsem dohral, oboji me bavilo.... ale trojka byla mnohem, mnohem lepsi, nez dvojka...
      • a to si spadl odkad? Vždyť trojka je tak neuvěřitelně zjednodušená, zdebilněná a zesměšněná, že ji dohraje úplně každý. Vždyť tam ani pořádně umřít nemůžeš......... kam se to hrabe na předchozí díly. To je hra jen pro naprosté lamky, co neškrtly o pořádné hry :D
        • a dvojku snad nikdo nedohraje? Co se tyce obtiznosti, tak obe hry mi prisly stejne lehke... trojka mela mnohem lepsi pribeh a dej, hezci grafiku, vice moznosti, lepsi vylepsovani a menu s tim sluhou... me to proste prislo lepsi, nez dvojka
          • lepsi pribeh? to si delas legraci? polovinu hry delas nejake questy, ktere jsou uplne mimo.. a nejdnou se tam z niceho nic objevi bez vysvetleni, nebo nejake logiky cerna hmota.. "ktera vsechno pozira" bububu... polovinu hry pak neco rozhodujes...

            dvojka mela krasnej pribeh.. opravdu si myslim ze kdo dohral dvojku, tak by nikdy neuznal ze je trojka lepsi .. navic ta stupidni svatyne naprosto neprehledna, neuzitecna, zdlouhava.. zlatej textak ve fablu 2
            • ja prave dvojku hral a me to proste neprislo moc dobre.... to textove menu prave bylo hrozne, teda v porovnani s tim co bylo ve trojce, pribeh ve dvojce nebyl vubec zajimavy navic, ve trojce se neco delo, vice se tam mluvilo atd... dvojka me proste moc nebavila, trojka me chytla hned a celou dobu mi prisla skvela...

              jinak Fable nikdy nebyla HC hra, je to velmi jednoducha a pohadkova hra... nedokazu si predstavit, jak by ten hrac musel byt levy, nebo by musel extremni casual,aby tvrdil o Fable, ze to je HC hra
            • nehlede na to ze mi vadi politika MS, kterej je schopnej vsechny svoje exkluzivity bud predelat nebo pod*lat (vyjimka gow, forza).. do fablu cpat kinect je cira hovadina..
              chapu to do casual her, ale ty maji bejt vyvijene od zacatku.. a ne ze vemou nejakou HC hru a prejmenuji ji na blabla bla: kinect.. zjednodusi pribeh, znici hratelnost atd.
        • Zato ty budeš hardcore hráč, který hrál hry už v dobách sčotu, že? *6* Co je na tom špatného, že se mu třetí díl líbil?
          • samozřejmě, že na tom není nic špatného, já jen tvrdím, že jsou daleko ALE OPRAVDU daleko lepší hry *5*
    • edit spousta pckaru nenavidi fable prave kvuli 3jce, nicmene dvojku bohuzel hralo par lidi (nepocitam ty s xkem), a ta byla naprosto nekde jinde *4*
  • jakožto zapřísáhlej GOTHIKář.... mi ani první fable nic neříkalo... a tohle... hm.. dymydž to spík.. (p.s. první risen super, druhej suck.. nesnáším nedoladěný hry.. tak moc jsem se těšil na dark souls, ale po desti minutách uninstal.. když si koupím hru na pc a celý tutoriál na mě řve ať zmáčknu křížek a podržím kolečko... tak to opradvdu ne...) (pps, sorry, tady je zhuštěný post místo asi 5ti jednotlivých :) ..)
    • By si sa čudoval koľko má Dark Souls s Gothic I spoločného, pametáš si rozdiel v nosení, animáciách a bojovaní s obojručákom pri nedostatočnej sile?
  • Keyz
    Ten kinect je snad úplně na prd.
    Hrál jsem chvilky tenis a bylo to dost pomalé.Nevím jestli to bylo hrou anebo ovladačem.Navíc snad každá hra tam je pro dětí.Tedy alespoň tak vypadá.To není špatně,ale když to je pro děti tak by to mohlo mít využitelný funkce.
    Na cvičení to je taky na prd.Ten ovladač má malou hmotnost aby to šlo použít.Kdyby to bylo hodně rychlé a přesné tak by to bylo více použitelné.
    • Tak si na ten ovladač přivaž dvacetikilové závaží.
      • Keyz
        Pak by se rozpadl :)
  • Kdy uz lidi konecne pochopi, ze kinect je strasne fajn zarizeni, ktere umi spoustu veci, ale bohuzel se vubec nehodi na ovladani her ;-)
    • to se nehodi ani klavesnice a mys kolik milionu lidi s tim stejne hraje... :D
  • MickeyMutant
    "...jedná se o solidní Kinect titul, který má své mouchy, ale i tak si v konkurenci povede slušně. Jedině to hru posunuje těsně nad průměr."

    To, že si v konkurenci povede slušně, hru posunuje těsně nad průměr? Ta konkurence je myšlená v rámci Kinect her? Jestli jo, tak by ta šestka měla mít cedulku "Kinect 6", aby se to nepletlo s normálníma šestkama*4*
    • sleepless
      Ale to je normální šestka, samozřejmě v oblasti Kinect her...poněvadž je to Kinect hra. Nicméně jsem tam ty dvě slova doplnil, aby se význam nepletl. Díky :)
      • MickeyMutant
        Stejně moc nechápu, jak smysl poslední věty vyplývá z té předchozí, ale nechme to být. Prostě je to zřejmě jedna z nej Kinect her, která se vydrápala až do nadprůměru obecně. Z toho, co Lucie Jiříková píše v recenzi, bych ale tu výslednou šestku rozhodně netipoval.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit