Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Fable má grafický styl díky kterému vypadá i dnes celkem dobře, takže tohle mi přijde zbytečné. Lionhead nejspíš vaří z vody když jim taťka Molyneux odešel, na druhou stranu pod dobrým vedením bychom mohli konečně dostat ucelenou hru, ne jen hromadu nedokončených a nerealizovatelných nápadů naházených na sebe.
  • kolik ze tu dostal ten tupej remake tombraidera? 9 nebo 10? a ze to u toho nevadilo, a to ty zmeny v grafice byly absolutně neznatelný... no husty, fakt si tady o tech recenzenteh myslim svoje, ste proste uplaceny nejakejma bonusama od vetsich firem, trapárna tohle, FUJ!
  • Hele lidi, ja jeste zadne Fable nehral a chtel bych to zkusit, mam si zaobstarat puvodni verzi nebo tuhle, co myslite?
    • PravyMonty
      Pokud ti nevadí utratit více peněz, tak anniversary.
    • Zkusme to takhle, co Ti velí logika? Zahrát si původní, 10 let starou verzi, nebo její kopii s lepší grafikou, vylepšeným (spíš opraveným) systémem ukládání a přehlednějším menu?
  • KronosDeret
    Pokaždý když vidim Molyneuxe v nějakým videu nebo interview, tak mi přijde že je 24/7 naloženej v nějakejch psychotropních látkách.
    • je naložený v laku z okurek
    • Není..on je bohém a mluvka, ty takhle pusobej porad:)
  • Milí zákazníci,

    s politováním Vám oznamujeme, že naši vývojáři nemají žádné nové nápady, přijměte proto prosím jako omluvu tuto hru z roku 2004, ze které jsme ofoukali prach, takže vypadá jen jako z roku 2008. My za ni na oplátku chceme pouze téměř plnou cenu.
    Zachovejte nám prosím přízeň. V roce 2014 se můžete dále těšit na AAA tituly jako například Tetris: Maximus 2014 Edition la Supreza nebo Tomb Raider REALLY-definite edition.
    • Prispevek dne!
    • vykradeny tunellers ve 3d od madar software hauz. jupi, my se mame!
  • Střílečky že se za posledních deset let nezměnily a RPG ano? To jsem se tedy zasmál. Navíc velikost světů s dobou spíš klesá, viz např. vývoj Elder Scrolls. Jinak k tématu - Fable považuju za jeden z nejlepších roleplay zážitků co jsem kdy měl, převýší ho snad jen Gothic, Dragon Age a v poslední době Dishonored (neřeším teď RPG statistiky, ale vcítění se do postavy). Dlouho čekám, kdy se něco podobného zase ukáže na PC, celkem velké šance dávám Kingdom Come, ale to se teprve uvidí, protože ač jsem si např. Mafii 2 užíval, s hrdiny jsem se identifikovat nedokázal.
    • Komu to cpeš?
  • Toto babyRPG jsem nikdy nepochopil
    • Pilgrim66
      Toto babyRPG je jedno z nejlepsich RPG co kdy vyslo. Bohuzel se to neda rict o nasledujicich hrach od Molyneuxe. Tohle a Black&White 2 jsou jeho poslední dobrý hry.
      • RPG bez výzvy. Dobrou chuť.
      • seprah
        Jedno z nejlepších RPG v čem konkrétně??
  • nac je tohle dobre *7* furt predelavat stare hry
    • P R A C H Y!
  • Celkem dobra hra, ale mohla by byt vice realisticka.
    • *15*
  • Nejsou nějaké informace ohledně vydaní na PC? Nebo je to strikně xbox záležitost?
    • Pouze (bohužel) Xbox 360 *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit