Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • martin

    přes zastaralou grafiku ? ty se prober kámo asi si to to nehrál na PC , to je nejlepší grafické zpracování u zavodních her co znám a na konzolich ta F1 taky nevypadá vůbec špatně tak nekecej kokotiny *16*
  • Příjde mi úplný nesmysl si stejnou hru pořizovat dvakrát.A adrenalin bez poškození auta v závodním titulu uděláte jen stěží ( spíš vůbec )
    • No v prvním F1 2010 stačilo vyjet z trati, přetočit se, cokoli a ve většině případů si spadnul klidně i na spodní příčky. Stačila jedna malá chybička. A ani nebylo potřeba poškození, mě bohatě stačí odpadající přední křídlo.
      • Je evidentní že si nehrál GRID bys pochopil o čem je adrenalin ( jasně je to arkáda, ale )ten pocit co se řítíš do zatáčky se poluhráčem a nevíš jestli skončíš jako skládací harmonika ,tak tomu pocitu se nic nevyrovná To že skončím poslední mi adrenalin do žil neleje *9*
        • rancor1223
          Hrál jsem GRID. A hodně. A máš pravdu, že v GRIDu je to trochu jinej level. Ale taky úplně jihý auta a tratě. A ta masivní destrukce mi zrovna v F1 nechybí...
          • No jo, taky mi ta destrukce chybí... Ale za to nemůžeš vinit vývojáře, protože nějakou destrukci stylu GRID nebo DiRT 2 nemají povolenou od pohlavárů z F1. *9*
            • všiml sis že jediný co se ve formuli níčí je zavěšení,a křídla?..samotný ''cockpit'' zůstane celý je an to vyrobený
  • Mě by zajímali jestli AI způsobí nějakou nehodu :/ jezdil jsem na 20 kol a nic moc tam nebylo,aby safety car nebyl jen když to sestřelím já
  • MishKonn
    Velmi fajnově napsané. Jinak nemám ke hře co říct, ze závodních titulů hraju maximálně Gran Turismo 5, tohle jsem vyzkoušel a nechal být, formule mě nějak nechytly, i když se ta hra hrála příjemně.
  • já chci Grid 2 :\
  • A co ovládání? V minulém díle jsem musel jezdit s 5% deadzone, aby volant vůbec držel rovně. Ovládání velice nepřesné, pocit splynutí s autem takřka nulový. Tohle by měli opravit především. Pak taky AI, ale to je problém snad ve všech závodních hrách. Jinak na tech. zpracování si stěžovat nemůžu.

    Co se týče jiných titulů, tak nejlepší pocit (jakože takhle nějak by se skutečná formule mohla fakt chovat :-) jsem měl asi u Ferrari Virtual Academy, ale to je jen time trial. Výborně se chová monopost i v LFS, ale tam zas nemáte reálné tratě. Pro většinu fandů F1 je i přes zastaralou grafiku stejně asi furt nejlepší rFactor + mody. No a absolutní špičkou bude i Williams v iRacingu, ale to už je pro fajnšmekry.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit