Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • CDEC prohrálo protože neuměli hrát Leshraca. PPD to zjistil a tudíž ho mohl nechat projít banem. To nechalo CDEC v pozici buď budeme mít Leshraca my anebo EG. Pak už to byl stomp.
    • já se divim, že častěji nebanovali Storm Spirit, kterej ve většině her dělal docela čoro, místo Techies, který tam sice jednou postrašili a od tý doby je v každý hře banovali, ale imho jsou zvládnutelnější než Storm
  • Jack1947
    Hmm, je to hezké ale už jsem zvědavý na turnaj HOTS (nenechá na sebe dlouho čekat že... a casuálnost? ale jdětě moba to je a to je oč tu běží).
    • Zrzzek
      Nevím, mě casuálnost nevadí. Pořád rozhodují skilly jednotlivých hráčů, jejich strategie a domluva, tak jako v dotě nebo lolku. Easy to learn, hard to master.
      • já u HOTS nějak nemůžu překousnout tu grafiku, proč jsou tam všechny postavy tak divně obrovský
        • Jack1947
          Protože Blizzard? *7*
          • těžko, hrál jsem všechno od Blizzu až na WoW a s poměrem velikosti jsem nikdy problém neměl, ale tady to prostě nemůžu překousnout, možná je to jen tím že je to tak moc přizoomovaný, že mi na 30" monitoru běhaj 5cm velký postavy
            • Jack1947
              Moc to řešíš mně se to třeba zdá oddálené občas... spíš nemůžu překousnout občas živou demenci ale to je tak normální v dnešních moba hrách...

              Kruger#2279 Když už jsme u Hots.. .
            • ale to pořád nevysvětluje, proč je Jim Raynor stejně velký jako Diablo
  • Kto to dotuje?
    • Čepice
    • většina od hráčů, něco přidá Valve
    • však to tam píše, že hráči nákupom nejakých vecí.
  • Prošvihnul jsem finálové zápasy, možná se na ně kouknu ze záznamu... Ale viděl jsem nějaké tomu předcházející zápasy CDEC a teda nijak zvlášť mě jejich hra neoslovila, příliš se nedivím, že nedosáhli mety nejvyšší...
  • Kua, já včera rozdíval první dva finálové zápasy *16* . ....Co třeba titulek ..."Dota 2 International zná svého vítěze, který si odveze 6,6". .... a zbytek ve článku ...kua *16*
  • Sice mají mezi sebou nějaky hráče z asie, ale přeji to hlavně fearovi :)
    • jeden z kanady, jinak všichni z USA
      • elwiscomeback
        Sumail je z Pákistánu
        • Přesto má občanství v USA :D
  • usa! usa! usa!
  • velké gratulace, finále 100x zábavejší než loni, kdy hrála Čína vs Čína, to byla hrozná nuda a ani nebylo komu fandit.. a EG je sundali dost jednoznačně, EG curse finally broken! *1*
  • CG EG jeste ze to nevyhrali nejaky cinani :D
    • CG EG jeste ze to nevyhrali nejaky cikani :D
    • Jo protože je strašně podstatný jaký národnosti ten tým je a to jak hrají je už vedlejší...
      • přesně, čínské týmy jsou obecně nesympatické, mají k uzoufání nudny styl hry a jejich jména bych si nezapamatoval, ani kdybys mě natahoval na skřipec, přijdou mi jeden jako druhý *1*
        • shledávám úžasné jak na tyhle rasistický paka člověk narazí už i u her
          jen tak mimochodem CDEC je známý tím že jejich carry hráč na rozdíl od všech ostatních hraje velmi agresivně, dokonce se i jmenuje Agressif
          ale dokážu pochopit že pro nějakýho zaprděnýho čecháčka je i takové jméno moc těžké, kéž by se jmenoval třeba honzík žejo
          • Princ.Jablon
            Shledávám naopak úžasným, jak je dnešní generace tak politicky super, hyper, ultra korektní, hlavně mít všechny a všechno rád, pak si správným světoběžníkem...roztomilé

            A nejlepší je antirasistický čecháček, co nadává do "zaprděných čecháčků", což samozřejmě splňuje jakýkoliv požadavek na označení za předsudek vůči etniku/národu/rase, prostě blahoslavení chudí duchem
          • se jen pise ze hraji nudne atd...nic o barve apod. takze je to v poradku ne ?
            kdyz reknu ze na MS ve fotbale me nudili ghanane, ze hraji nudne a jen brani tak nejsu taky hned rasista...
            • a že se nikdo nepozastavuje na tim, že Valve z kvalifikací na TI úplně vynechali Afriku, rasismus v přímém přenosu *1*
          • nechapu proc resis rasu, kdyz se bavime o cinanech...ty budes asi rasista co ?
            • píše česky, tak rozhodně zaprděný čecháček, to mě vždycky pobaví, když někdo od nás nadává na "zaprděné čecháčky", aniž by si uvědomoval, že do toho exkluzivního klubu patří taky *1*
          • Vojta_Ilavsky
            Z našeho pohledu se zdají všichni stejní, obecně vzhledově nejsou tak rozmanitá odnož Sapiens.
            EDIT: Rasisti a pokrytci minuskují, tohle je prostě fakt, nejsou tak rozmanitý prostě.
            • sam jsi rasista a hlupak. Samozrejme nejsou mene "rozmaniti", jenom nemas dlouholetou praxi jako u belochu. To same by si stejny hlupak jako ty, ale cinan rikal o evropanech, ze vypadame kazdy stejne a jsme mene rozmaniti.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit