Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tyhle oddechovky vůbec nejsou na škodu :) Když už se pak člověk unaví z těch zmíněných stereotypů jsou tyhle gamesy tou ideální volbou :) Shelter asi taky jen tak někoho neuchvátí, já si to v klídku prošel a užil si to umělecké dílo :)
  • Uprimne, najskor som si myslel ze to bude dalsia Indie "artisticka" kravina. Ale to bol omyl, tato hra je naozaj jedinecna - pokial mate na to IQ. Nasledne som pustil Sniper Elite 4 a rozdiel bol jasny, stereotypna 1001x recyklovana WW2 hra s otrasnym AI, este otrasnejsim pribehom a desiatkami GB instalacie oproti niecomu inovativnemu co tu este nebolo. Jasne, nie pre kazdeho a gameplay by mohol byt hlbsi, ale i tak. Tych 7/10 je presnych IMO.
  • CRYPT
    Muzu tam hrat za toaletni papir nebo pouzita tanga?
    • Bohužel pouze za Čerokézké vlasové tampóny *1*
  • Ve hre jsem stravil asi tak 8 hodin. Prvni tri hodiny nadhera. Poslech audio zaznamu (ac Wattse a podobnou filosofii moc nemusim) a hudby, cetba myslenek, vtelovani se do veci, celkova relaxace nad titulem... Bohuzel, po tech skvelych trech hodinach hra pro me ztratila smysl a jaksi ji dosel dech. Jedine, co jsem pak delal, bylo prepinani do zatim "neobjevenych" veci a bytosti, a zkoumani achievementu.
  • Bude i recenze na TESO Morrowind?
    • flash789
      nebude, to da moc prace..bobe
  • Úžasná a kvalitní recenze. Opravdu, už je to dlouho co jsem četl něco, co by tak objektivně, nestranně a čtivě popsalo nějakou hru, film, nebo cokoliv jiného. Díky moc! :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit