Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tuhle hru hrajou z 90% jen lidské ku***... takže těm EvE doporučuju.. ostatně rusáků to hraje asi nejvíc
  • Rejsek
    Jo jo, příběhy z EVE. Ty si s chutí vždycky přečtu. Ale ani za nic bych tu hru nešel hrát *15*
  • kokos, ako som rad ze to nehram :) uzil som si podobnych veci v inych hrach a stacilo, idem von so psom :)
  • samuel.polak
    je paradox ze som najviac precital o hre ktoru vobec nehram
  • Ach jo. Nesmím tohle číst. Je to jako pro alkoholika na abstinenci vůně alkoholu. Hrál jsem to snad 5 a více let a teď zdárně nemám čas už asi dva roky. Po tomhle článku bych nejradši znova skočil do kapsle a vyletěl s PALADINEM do vesmíru................. *13* *13* Sigh .... to je nádhera https://i.ytimg.com/vi/LBVEm5_osFE/maxresdefault.jpg
    • SixThe9th
      Krasavec :)
  • Coffin.Corner
    Úžasný příběh. Jděte se zahrabat, scénáristé z Hollywoodu! :)
  • jako námět na román *3*
  • Blue.Shark
    Super článek, díky! EVE rozhodně nikdy hrát nebudu, ale podobná shrnutí si velmi rád přečtu. Je super, že existuje hra, ve které odhodlaná komunita svým vlastním jednáním opravdu tvoří příběhy.
  • Super článek, díky za něj. Příběhy z EVE mě baví. Prý se snad připravovala knížka zachycující historii světa EVE. To by také mohlo být zajímavé čtení *5*
    • SixThe9th
      Ta knizka existuje, jmenuje se Empires of Eve ;)
      • Supr, díky za info *4*
  • Super clanek, z EVE jsou tyhle pribehy skvele i pro nas kteri nemaji odvahu (ze strachu o zbytky volneho casu i obtiznosti) tu hru hrat a jsem rad ze na games je v tomhle univerzu "nastrceny" zunalista (a dle clanku soudim ze to byla opravdu zurnalisticka prace namisto neciho opisu) a doufam ze takoveto pribehy budou nyni castejsi. :)
    • Jinak by do hry asi nikoho nedostali, když 90% náplně tě na potkání kdokoliv rozstřelí jako kus hadru a ty ho ani nestihneš detekovat nebo trollí v bezpečné zoně a během pár vteřin sundá vše co je v okolí. Pro někoho kdo začíná je to často total loss. Kdežto ti co to dělají, už jsou dost daleko, mají pasivní příjem, takže zničenou loď mají hned zpět a nudí se.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit