Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ide to aj na mp alebo len na singli
  • A ze by neco udelali s dmentni AI? Trebas s tim, ze kdyz se prave s takovouhle volovinou potrebuje clovek nekde vytocit, tak do nej dmentni AI nabori a jeste za to dostane pokutu? Nebo mam tipnutej screen toho, ze dalnice je neprujezdna proste proto, ze AI vyrobila bouracku a regulerni zacpu, coz by sice mohlo bejt zpestreni ... kdyby jedinej zpusob jako to vyresit nebyl restart hry nebo teleport do garaze a zruseni zakazky.
    • Tak kdyz neumis ridit nebo neznas dopravni predpis, tak si nestezuj. AI se az na drobne mouchy chova korektne. Jezdim bez modu a takovehle problemy nepozoruju.
      • CRYPT
        Muzes mi rict co ma spolecneho dodrzovani predpisu s de*entni UI?
        • Desim se kde kdy Vas potkam v realnem provozu...
    • A co nacitat ulozenou pozici? Hra se automaticky uklada v pravidelnych intervalech.
      • CRYPT
        Vis co to je simulator? Jestli ne, tak si to vygoogli. To za prve a za druhe, to kvuli kazde hovadine, kterou UI nezvlada mam jako nacitat predchozi savy? Jsi ty normalni?
        • UI je User Interface, dopravu ridi AI cili Artificial Intelience! ETS 2 hraju uz 4 a pul roku, AI dopravy neni sice vzdy dokonala, ale je celkem obstojna. Hlavni je jezdit podle predpisu (to cislo co znaci maximalni rychlost tam neni pro srandu!!!). Automaticke ulozeni vyuzivam jen zridka, vetsinou kyzd poskodim naklad, z 99,99% je to ale vzdy moje chyba, ze jsem naboural!
          • v češtině s můžeš setkat i se zkratkou UI...
  • Neni na to jeste zvysit pocet nejnudnejsich nakladu ve hre.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit