Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • claymen
    Docela jsem zvědavý, jak si nasadí ten prsten..
    • Že by takhle?
      http://www.google.cz/imgres?imgurl=http://www.thebricklife.com/wp-content/uploads/Lego-Frodo.png&imgrefurl=http://www.thebricklife.com/lego-lord-of-the-rings-minifigures/&h=280&w=280&sz=81&tbnid=ZAQi-7VUroRcLM:&tbnh=90&tbnw=90&zoom=1&usg=__askxaX7gNuVGdpb1hqTHTGq8nZM=&docid=CayUAK6z7cXf2M&hl=cs&sa=X&ei=8SsqUOauF8e5hAfw2oHQBg&ved=0CEMQ9QEwAQ&dur=49
  • I think there's more to this hobbit than meets the eye.
    >Put on sunglasses
    Mithril!
    :D
  • Zajímavé je že v legu je i detail svítícího Gandalfova meče Glamdrig a ve filmu ne :D
  • God-of-War
    Chčiju z těch brejlí *1* *15*
  • Za co mám le mínuska? U toho videa z Guardians of Middle Earth se spoustu rádoby sečtělců dušovalo jaké je to plivání na Tolkiena... a předělání do LEGa v tom případě snad není.

    Točil se v le hrobě a v le hrobě se točit bude. A le diskutéři jsou někdy le pokrytci. *3*
    • I hlupák pozná rozdíl mezi těma dvěma hrama, co si zde zmínil. *3*

      Mimochodem, ten trailer je fakt dobrý.
    • Tikov
      Osobně vidím silný rozdíl mezi nerespektováním a parodováním. GME kašle na reálie světa, LEGO si i z nich dělá srandu- což u parodického LEGO titulu nelze neočekávat.
    • Veskoslav
      Za co? No za to, že s tebou lidé nesouhlasí, za to povětšinou jsou mínuska. Tolkien musí být šťastný dle mého. Jeho dílo bylo v minulé dekádě nádherně zfilmované, teď je i Hobit a Lego přítáhne mladší lidi k tomu a třeba zjistí, že kouzlo je i v knížkách (ačkoliv styl Tolkiena a jeho tvorby, kdy je to rozdělené na dvě "knihy" moc nemám rád)
      • Á, le Veskoslav zrovna ze všech možných je mým odpovědoucím.

        Já ti nevím, le Veskoslave. Taková omluvýmluva se dá napasovat i na onen očividně nenáviděný DOTA klon.
        • Já ti dávám mínus za to přiblblý "le" za každým druhým slovem. *2*
          • MrSanta
            Není to spíš před každým druhým slovem? *8* To vypadá na další záhadu *15*
        • Každej má svůj názor *3* pluska a minuska mluvěj za vše...
  • jindra.veliky
    poprvy co mi ten Vas legendarni prehravac laguje... *12*
  • Mě se líbí, že konečně mluví.. u LOTRa už je to přeci jenom potřebnější.. Kdyby např. Gandalf místo "You shall not pass" jenom něco zabrblal v lego "jazyce", byla by ta epic scéna docela o ničem ;) ...a dokonce to vypadá, že si mluvu vypůjčili přímo z filmu :)
  • holec89
    pegi 12? to bude vetsi masakr nez lego batman, ten mel pegi 7 :)
  • Frodo se světelným mečem :D *14* *14*
    • A vlastně to není ani meč, ale dýka (ikdyž v rukách Bilba/Froda vypadá jako meč) *3* *4*
      • Veskoslav
        Je to elfský meč, nikoliv dýka:) I Bilbo to říká, když předává meč Frodovi v Roklince, elfské dýky má Eragon, Smíšek a Pipin, ale Frodo a kdysi Bilbo měli elfský krátký meč, Gandalf má pro změnu klasický elfský meč, stejně jako Aragorn.

        P.S: Glamdring, meč čaroděje Gandalfa byl se stejné slitiny jako žihadlo a ukazoval přítomnost slřetů:)
        • Není to meč *3*
        • Ve všech zahraničních textech se píše dagger / knife, takže rozhodně žádný meč.
        • Už je jeho velikost vylučuje, že by to byl meč. Už to vidím, jak se s tím nějaký Gondolinský válečník hrdě ohání, jak s mečem. *3*
        • Bilbo to rika, protoze je stejne maly jako Frodo...,,Though just a knife by the standard of elves, it made a perfect short sword for a Hobbit,,.
    • To je meč co mu dal Bilbo myslím že se jmenuje Žihadlo-samozřemně je elfský a proto svítí ve tmě.
      • Nesvítí ve tmě. Září, když jsou poblíž skřeti..
        • Veskoslav
          A Skurut hai, protože to nejsou čistokrevní skřeti, ale kombinace horalů a skřetů a pak ještě září u goblinů (jiná rasa než skřeti,narozdíl od svých stejně hnusných bratranců, umí lozit po stěnách:))
          • Tikov
            Jediný goblin kterého si vybavuji, se objevuje v Hobitovi a v jeho případě jde spíš o titulaturu skřetího vůdce... a rozhodně nelezl po zdích.
        • Děkuju za opravu.
  • No, popravdě asi nejlepší věc na motivy licence LOTR poslední doby, Conquest byla hrůza, War in the North taky žádná sláva, o tý Dotě ani nemluvě. Jaká ironie *1*
    • Gojira
      Jediný hry co za to stály byly Battle for middle earth 1 a 2 + RPG return of the king
      • gert
        A Lotro.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit