Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jason_dinAlt
    Tohle vypadá teké dost slibně. Když to vyjde dřív než StarCitizen, tak do toho jdu. Akorát mohli udělat nějaký hezčí modely lodí. Tyhle se mi teda moc nelíbí. Chápu, že se snažili převzít model z původního Elite, ale když tam ta loď byla nakreslená pomocí deseti čat, tak si nemohli dovolit tvořit nic náročného. Snas tam pak bude větší možnost výběru.
    Ani ty lodě ze StarCitizen mi moc do noty neklapou. Hezký design maj rozhodně v EvE a pár pěkných lodí mají v X3.
    Úplně nejvíc by bylo, kdyby se dali stavět vlstní lodě.
  • A nechtěl by si aby ta loď za tebe i normálně lítala ve vesmíru, bojovala s nepřátelmi. Na nákup komodit je určitě taky automatika ne? To si pak jen můžeš pohodlně sednout do křesla a sledovat jak se ta hra vlastně hraje sama ;)

    Got the point?
  • Budou tam fungovat aspon základy fyziky, takže když vypnu motory tak lod nebude zpomalovat nebo se to bude ovládat jako bych lítal v atmosféře.. jako ve většině rádoby simulátorů. Správně by ty lodě měly mít zapnuté motory jen při akceleraci.
    • No jestli jsem to správně pochopil (z videí na YT), tak lze řízení nějakou klávesou přepnout do Newtonovského řízení. Myslím že tomu říkají "vypnutí asistentů". Minimálně jedno video jsem nedávno viděl, kde letěl tak, že mu vesmírný smetí lítalo zezadu dopředu. A navíc...nevěřím že by to tam Roberts nedal. :) Vždyť to byl jeden z největších masakrů starýho Elite.
      • *13* *13* *13* *13* *13*
        Shame on me!
      • Braben urcite ;)
  • Elite... přistávání - navždy budu mít do paměti vyrytý valčí "Na krásném modrém Dunaji" *5*

    ... btw v původním Elite mě několikrát naboural i Autopilot. To byl šok a zklamání... *13*
    • ne všichni by to mohli pochopit, proto
      http://www.youtube.com/watch?v=_xZkLlNHo04
    • Ja si od tý doby co jsem hrál Frontier : Elite chvílema popiskuju http://www.youtube.com/watch?v=6QV1RGMLUKE
      • a zrovna mimořádně povedná verze *14*
  • Nalodenie na stanicu? Neni to trochu mimo?
    • Taky jsem si vždycky, zřejmě bláhově, myslel, že v přístavu/doku se obecně přistává. Naloďuje se na loď/plavidlo.

      Některý zdejší autoři češtině dáváj nehorázně na pr*el. Lidi za chvíli budou díky médiím mluvit a psát jako hotentoti, protože to, co čtou/slyšej to příště jejich mozek podvědomě použije.
    • Ani ne, me se ten pristup libi, ale ja jsem ovlivnen puvodni hrou, kde to bylo naprosto stejne jako na tom videu, teda krome te pasaze, kdy lod byla uvnitr te stanice. :) V puvodni verzi clovek musel tez srovnat otaceni a upravit rychlost letu a smer, aby spravne pristal a nenaboural :)
      • jj a jakej to byl zazitek, kdyz si konecne vydelal na autopilota, kterej to umel udelat sam ...
        • Mno autopilot to sice udelal, ale urcitym zpusobem mi vzal to poteseni z pristavani :) Takze lepsi to bylo bez nej :D
          • tj, to mas asi tak jako trebas v eurotruck ... muzes pekne poctive zaparkovat ... nebo to jen odentrujes. Navic pokud si pamatuju si pri tom rucnim pristani moh dat lodi pekne naprdel, pokud ses netrefil.
        • Keyz
          To je dost divný, když tam doba značně pokročila a blbého autopilota je nutno kupovat navíc. Dnes i dopravní letadlo umí samo přistát když je potřeba.

          Tohle šlo řešit jinak aby tam bylo něco zajímavého. Vypadá to divně, když se nad tím tvůrci nezamyslí.
          • Ty asi vubec netusis, ze trebas pri letech na mesic bylo nutny !rucne! spojit lunarni modul s materskou lodi, ze ... ano, dneska se totez prevazne dela automaticky.

            Dmenti jako ty by nejspis chteli prijit do hry, a mit hned od zacatku namaxovanou lod, ktera roztipne vsechno co potka jednou ranou ...
            • Je videt ze blb skutecne ses ... zdaleka ani nahodou kazdy auto nema airbag, a stejne tak trebas ... pro tebe velke prekvapeni ... americky raketoplan (narozdil od ruskeho) neumel pilotovat automaticky ... a to zcela nikdy po celou dobu kdy lital. Dokonce vyzadoval minimalne 3 cleny posadky.

              A protoze sme ve hre(coz samo dmenti jako ty nedokazou pochopit) ... tak si holt na nejakou tu automatiku musis nejdriv VYDELAT ... stejne jako kupodivu se ve fantasy (jake prekvapeni) nenarodis v platovy zbroji.
            • C-BEAM
              to čo píše Keyz je úplne logické a ty si mu vpodstate dal v prvom odseku zapravdu. Stačilo pár dekád na to aby sa lode spájali vo vesmíre počítačmi, stačilo pár dekád aby komerčné lietadlá pristávali počítačmi, autá začínajú byť riadené počítačom aj pekne zaparkujú ak majú tento systém a tu si niekto myslí že o x storočí keď budeme mať lode na úrovni tých z Elite a zároveň kvantové počitače, vyspelú umelú inteligenciu nebudú lode pristávať automaticky ? nesrandujte. Automatické pristávanie ako úplne primitívny systém bude mať každá loď už len z hľadiska bezpečnosti tak ako dnes má každé auto airbag :)
          • C-BEAM
            horedole: to predsa nemôžeš myslieť vážne. V dobe keď budú podobné lode existovať, budú kompletne riadené počítačmi. To prečo nemá každý auto ktoré vie samé zaparkovať, je ten že je to stále nová technológia ktorá sa navyše týka trochu drahšich áut. O pár dekád to bude štandardná výbava.

            Jednoducho u vesmírnych simulátorov musí ísť prísna logika bokom, inak by z toho zostal hráč iba deprimovaný.
          • Divny by spis bylo kdybys zacinal s 1000 v penezence a koupil si vytunovany faro se vsemy nej technologiemi. Budes rad za krap, ktery bude jezdit s rucnim stahovanim okenek. V pripade vesmiru, ze to bude litat.
          • Ani nie. Technologický pokrok a komercia sa nevylučujú, naopak idú ruka v ruke. Napr. existujú autá, ktoré dokážu samé zaparkovať. A máš také auto v garáži?

            Pokiaľ by došlo k masovej kolonizácií vesmíru, kľudne to môže byť podobné.
  • Jak, mam na tuhle hru chut, uz od Elite na ZX Spectru :). Ale cena me zatim prijde dost vysoka a vzhledem k prispevku na Star Citizen, se me moc do druhe hry nechce. Ale treba nekdy.. :)
    • Ja som podporil obe, aj ked som Wing Commandery nikdy moc nemusel. Za to u Elite na Spectre a Frontiera na PC som stravil mraky casu.
    • Na trhu jsou urcite mista i pro dve dobry vesmirny simulace. Vem si ten prelom 80/90 let elite, wing commander. x wing, tie fighter i ten descent na tyhle mode hodne tezil. Pak takovy ty opravdu strilecky jako terminal velocity. Proc by se dneska vedle sebe nemohli drzet dve takovy hry. Boze to bude krasa :D
      • Navic Roberts dokonce sam udelal Elite na strankach reklamu.
      • Tak ja nerikam ze by nemohli, jen toho je dost. Driv jsem si to neuvedomoval, ale tech her je tolik, ze je lepsi si vybrat jich jen par i starsich a ty proste hrat. Nemusis hrat porad neco noveho. :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit