Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... takže čo by som robil ak by to bola naozaj realita a išlo mi o život ? Sadol by som si na zadok a sedel. Prečo ? Pretože v ďalšom cykle by všetky sedeli. Čo by som robil ja ? Zapálil si cigaru a pozbieral v kľude všetky predmety do ďalšieho blackoutu. Čo by bolo v ďalšom cykle ? Oni by chodili a ja by som sedel na zadku so zapálenou cigarou ... To je jediný logický spôsob ako to urobiť. Akurát, že keby to tak mal niekto hrať zrejme by sa unudil k smrti. A hrať to inak zasa nemá logiku. Za mňa čistá nula.
  • Jedine ceho jsem se u tehle mnou dlouho ocekavane hre bal, ze bude lehka..
    Diky za pozitivni zpravy :) Du si po dlouhe dobe zas koupit hru :)
  • Jedine ceho jsem se u tehle mnou dlouho ocekavane hre bal, ze bude lehka..
    Diky za pozitivni zpravy :) Du si po dlouhe dobe zas koupit hru :)
  • Me zaujala ta interakce / uceni se od hrace. To by mohlo byt opravdu super. Chapu sprave (dle videa), ze pokud ve hre napr. Nikdy nepreskocim zabradli, tak ai to taky neudela?
    • ano je to tak, co provedete v jednom kole, se po restartu projevi v chovani v kole druhem, naopak co umely pred restartem to zapomenou, takze se da tak nejak taktizovat
  • KronosDeret
    Jen ať vznikají nedokonalé originální hry. To poslední co chci je hrát 168. vyzobávací sandbox s dobýváním základen a lezením na věže. Úvod hry mě vyloženě nadchnul a ano, o nekonečném planetárním paláci se mi opravdu zdálo. Gameplay by určitě snesl něco štelování, ale jestli byl záměr vzbudit v hráči pocit zmaru ze stále lepších nepřátel, pak bravo. Už jsem to někde tady psal, ale schopnost učení poč. protivníků je další z velkých herních revolucí, které nás čekají a jako jedna z prvních vlašťovek to Echo ukazuje docela dobře.
    • Já tomu taky úplně nerozumím co je to za trend. U Soulslike her to každý adoruje, jak je to super, protože hráč hodně umírá a dnešní hry už nejsou výzva atd atd. A když se naskytne něco originálního a celkem i zajímavého, tak je to prostě moc těžké a nedotažené (viz recenze u hry Ruiner u IGN -> stejné hodnocení 6/10, stejný verdikt).
  • mě to baví
  • tohle bych ani nezkoušel, nemohl bych se sžít s takovým androgyním hrdinou/hrdinkou
    • KronosDeret
      Je v tom obava, že třeba něco nepříjemného objevíš sám o sobě?
  • Z temného vesmíru do prostredia presvetleného paláca... mmm ktosi pozeral veľmi 2001: Vesmírna odysea.
  • Jack1947
    Škoda zajímavej nápad potopenej nudnou hratelností... nudní nepřátelé a stereotyp už po pár minutách.
    • Ty tvoje kecy jsou neskutečně stereotypní, uz nic nepiš.
  • MickeyMutant
    Základní příběhová kostra je zajímavě paralelní s nedávno vydanou Hellblade Senua‘s Sacrifice. En se, stejně jako Senua, vydává do bájného fantastického světa, aby oživila blízkého člověka. En nosí jeho duši v rudém krystalu na zádech, Senua ji schraňuje v lebce za pasem. Cesty obou hrdinek lemují provázející, našeptávající a obviňující hlasy shůry.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit