Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A kde je Tiger Woods? :D Ze by v EA nechteli mit nic spolecneho se záletníkem?
  • Az je mi Peleho lito, ze figuruje v tak spatnem traileru.
  • To na světě opravdu neexistuje jediná SW firma, která by vydala hokej na PC? Opravdu asolutně žádná konkurence v tomhle žánru? I na mobily jsou krásný hokeje, proč to proboha nepředělají na Pecky...? Urvali bysme jim za to ruce. Konami se snaží jít do konkurence aspoň s fotbalem. Ale co "náš" hokej?
    • Mart9
      Zkus mod EHA 15 na NHL 09, je to paráda - http://ehaddons.eu/news.php?readmore=122
      • Zkopušel jsem ho na originál pod Originem a ždycky se mi na tom něco podělalo... (Win 8.1)
    • Inquisitor
      Holt se to bohužel nikomu nevyplatí. Však oni to mají dobře spočítaný.
  • "Golf je sportem patřícím spíše do vrstvy majetnějších, o to lákavější je každá možnost vyzkoušet si jej alespoň virtuálně."

    Ano, typický názor lidí v Čechách. Golf hraju pravidelně už 4 roky a mezi majetnější se zdaleka nepočítám, stejně tak spousta lidí okolo mně. Kdo to sleduje tak, ví že za poslední léta se to stal dostupný sport pro všechny kdo mají chuť to zkusit. Omlouvám se za offtopic ale tyhle názory mně vždycky naserou.
    • Mart9
      Platí se od hodiny? Nebo kolik prostě zaplatím, když se teď seberu a půjdu obejít 18. jamkové hřiště? Díky.
      • Ruzne ... http://www.golfhostivar.cz/cenik/ trebas

        BTW: By me zajimalo, ktery kkot tam dal ty tabulky jako rozmazany jpg ...
    • Vybavení taky něco stojí. Doprava na hřiště něco stojí. Poplatek za hru něco stojí. Dá se to hrát jenom na hřišti. Musíš se to učit, není to zas tak jednoduchý (hrál jsem, takže vím o čem mluvím)

      Takový fotbal se dá hrát téměř všude a potřebuješ k tomu jenom míč. Takže je to výsada těch, kteří na to mají peníze. Průměrná rodina v česku/estonsku/portugalsku na to jednoduše mít nebude, pokud nejsou do toho zapálení, najdou si něco levnějšího už jen kvůli penězům, které pak mohou vrazit do něčeho jinčího :)
      • Ghost47
        Nejlevnější sport to asi nebude, ale pochybuju, že by do toho v nějakém levnějším klubu musel člověk za sezónu nasypat o moc víc, než třeba do lyží nebo horského kola (pokud chce mít trošku slušné vybavení)...
      • Lol ... na fotbal potrebujes kopacky, hriste, mic ... na hokej je treba kompeltni hokejova vybava .. vsechno minimalne tisicovky, v pripade hokeje spis desitky tisic.

        Na golf potrebuje tak 3 hole a calnout si vstup za par frfni. Ale klidne muzes hrat trebas i na posekany louce za vsi.

        A kupodivu narozdil od ostatnich sportu, za hrani golfu po tobe nikdo nebude chtit platit vsimny.
    • Vidlec
      Je to tak, kamarád to hrál na střední škole a to byly naprosto normální rodina z předměstí. Spíš jde o to udělat si na to čas.
  • Tyhle hry posouvají animační systémy kupředu. Super.
  • Jen opet k NHL 16, bude i na PS3 a X360 - https://www.easports.com/nhl/features/nhl-legacy
    • Ale na PC to nebude, tak ať si to strčí někam. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit