Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pekná hra moc dúfam že spravia dobre pokračovanie
  • MARTASLJ19
    Tak to som rád, pretože to bola veľmi pekná a originálna hra.
  • až to bude na steamu, tak si to pořídím.
  • vypadá to kouzelně, ale ten herní systém (různý tlačítka na hození provázku, přitažení, šplhání atd.) mě trochu otrávil... to ovládání je prostě hrozný, možná by to bylo lepší na gamepadu

    s geniálním ovládáním třeba Oriho se to nedá srovnávat, a to mě strašně mrzí, moc jsem se na tuhle hru těšil
    • ti, kdo mínusovali - skutečně vám připadá to ovládání v pohodě?
      • ne, ale kazdej normalni si plosinovku urcenou pro gamepad zahraje na gamepadu *7*
        • PanS
          Nebudu teď mluvit konkrétně o Unravel (ani jsem tu hru nehrál), ale přijde mi, že poslední dobou to, co ty píšeš, používají vývojáři často jako výmluvu. Jistě, K+M i gamepad mají svoje specifika a často jsou to věci nepřenosný, který na ten druhý způsob ovládání nejdou aplikovat. Pokud však vývojáři vydávají něco na PC, myslím, že by to mělo být v pohodě hratelné na K+M, a to nejen technicky, že je to vůbec možné, ale také aby s tím hráč nebojoval a nevnímal to jako překážku, když už tam teda nějaký nedostatky budou.
  • Má to Denuvo, takže na Games k tomu asi ze strany PC hráčů moc komentů nebude:))
    • Má to Denuvo = ani se o tom neví, moc se to neprodává....
    • hlavni problem je v originu, ne v denuvu *4*
    • To má i DOOM a kolik má komentářů... Spíš jde o to, že to je logické plošinovka, což je celkem okrajový žánr pro současnou generaci hráčů.
      • Spíš to bude i tím že to není na Steamu, ale jen na Originu, který do mého PC taky nesmí. Stačí, že už tam mám kromě Steamu i Ubisoftí Udon'tplay.
        • Co je špatného na Originu? Však na pozadí z něj neběží nic, narozdíl např. od Steamu a jeho trvale spuštěné Windows služby, ale to nikomu zjevně nevadí, protože o tom ani neví... Podle mě jsou všichni herní klienti podobní a velmi užiteční. A Origin je určitě lepší než Uplay, už jen kvůli pravidelně vydávaným hrám zdarma.
          • Já to spíš vnímám jako zbytečnost mít v pc těch identických klientů několik v každém knihovnu, případně nabitý kredit... když už mám jeden a jsem s ním spokojený, tak nechci další...
            • Jo ale proč by velké firmy typu EA a UBI dávaly třetinu (nebo kolik si berou) zisku Steamu, když mohou mít vlastní platformu? Samozřejmě jeden klient by byl ideální, ale to je v dnešní tržní době nemožné.
          • Herni klienti jsou velmi uzitecni :D

            kamenak
            • Není to kameňák, už jen kvůli automatickým aktualizacím je herní klient velmi užitečný, o dalších výhodách je asi zbytečné s tebou diskutovat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit