Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Whoossain
    IQ test hodlat nedělám.
    • "hodlat nedělám" :D sorry, ale ty bys ten test asi stejně neuhodlal :D
      • Jack1947
        Dělat nehodlám ? ani není to jedno.
  • EA se nikdy z ničeho nepoučila, protože EA je obrovskej mezinárodní korporát tisíců lidí na vytváření těch nejvíc casual her a na prvním místě není dělat kvalitní, nebo dospělý hry, ale hry co zaujmou nejširší publikum a vydělají nejvíc peněz.

    Nic proti, pokud vás baví, ale od EA nikdy nic nečekejte. Neudělají masivní změny kvůli komunitě, nepředělají mechaniky, protože se nelíbí velký skupině hráčů - pojedou si to svoje. Není absolutně žádnej tlak, proč by to tak neměli dělat, protože to pro ně funguje.

    A to že vyhráli pár anket "nejhorší USA společnost"? Koho to zajímá, na jejich zisky to očividně vliv nemá.
  • Tak copak pohřbí EA letos? Chtělo by to anketu. :D
    Ty voe pamatuju doby kdy na co EA šáhlo, bylo zlatý a záruka masakrózní zábavy.
    Teď jim funguje jako dojná milka The Sims, který se změnilo na totální DLC šílenství, FIFA(která jakožto fočus jde naprosto mimo mě), Battlefield 1 a Battlefront 2, který málem taky odpráskli (a v podstatě jde o scifi BattleField). Minulý rok ubodali Mass Effect a defakto Needy, u kterých jen potvrdili již několikátým dílem, že z bahna už se tyhle vozy nevyhrabou. Titanfall nekomentuji, nehrál jsem, ale často se objevují komentáře ve kterých je chválen, tak snad ještě ten žije. Co se proboha v EA tak strašně zvrhlo?
  • To jim tak budem veriť
    • ne asi :D ..no tak minule nam to rejzovani neproslo tak to budem muset zaobalit vic tak aby nam to ty tupci sezrali
  • Anon-ym
    "EA's Peter Moore concedes 'we can do better' as 'worst company' crown approaches"
    Apr 5, 2013, 3:06pm EDT

    Fool me once, shame on you, fool me twice, shame on me. Tohle už je tak asi fool me 10 times, jsem d*bil.
    • 10 nejvíce "Disliked" komentů na Redditu:
      https://www.reddit.com/r/dataisbeautiful/comments/7cujsc/top_10_downvoted_comments_adjusted_for_ea_oc/

      EA je prostě celosvětový lídr v nenávisti hráčů.
      • Tady je ten nejvíce nenáviděný post od EA. Dosáhl 375000 "palců dolů" za 23 hodin LOL
        https://i.imgur.com/fSYKJ8n.jpg
  • Johnny
    joojoo jasně... stejně přijdou zase s nejakou inovací která bude lidi akorád sr*t.... neřikali tohle už nahodou když vyvjíjeli dvojku? xD
  • jindra.veliky
    aspon to od*al battlefront 2 a nezmrvi tim (nebo podobnou blbosti) battlefield 1942 nebo jakej bude nakonec pristi dil

    nejlip to maj udelany v bf4
  • Spousta lidí považuje Bf bad Company 2 za nejlepší BF a pro mne to byla špatná hra takže asi tak. Já bych se spíš tešil kdyby oznámili nové simy, nejlépe s grafikou jako star wars a v open worlde. to by bylo neco.
    • Nebojte, management EA už dávno pracuje na ještěvětší monetizaci The Sims aneb jak co nejlépe zakomponovat mikrotransakce a lootboxy.
  • A teď tu o Červené Karkulce *1* *1*
  • EA sa zlepšuje, ale aj tak je momentálne kráľom na AAA poli Ubisoft. Ich hry už sú o dva svetelné roky popredu.
    • jindra.veliky
      to jako v cem? :D
      • umí používat stejnou konstrukci se stejnými chybami tak aby všichni byli ohromeni a neremcali :-D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit