Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    To mi připomíná ještě základku kdy jsme měnily kartičky hokejistů *15* jo to byla mánie něco jak pak pozdějc pokémoni, někde ještě mám pořadač s nimi a ta zlatá to byl tenkrát oříšek no. *5*

    To byly časy heh... *4*
  • pozahrání dema a i přes obrovské zklamání fifa13 si nový ročník asi koupím, herně mě to hodně připomíná PES, až zase na pár drobných chybiček v jejich užasném kolizním modelu, snad do té doby vyjde demo na PES
  • Zdravim, mel bych mozna hloupy dotaz, ale chtel bych zjistit vice veci pro mod Ultimate team. Aktualne hraju fifu 14 a moc se mi do toho nedari dostat. Nerozumim presne vecem jako je aktualni sestava vs tym, kdyz si koupim kartu hrace, tak se mi jednou stalo, ze nemohl hrat protoze mel neplatny kontrakt nebo neco takoveho, ale u dalsich to problem nebyl.
    Jak ja ten system chapu, tak ze hrac si vybere tym, pak meni hrace, podle toho jak hraje zapasy ma penize na lepsi a lepsi, jen jak rikam, mi unika rozdil mezi tim celkovym tymem a aktualni sestavou. Pripadne nemate nekdo odkaz na nejaky clanek, ktery by to trosku srozumitelne popisoval? Myslenka se mi zda zajimava, jen se mi nejak nedari do toho systemu proniknout..uvitam take vase zkusenosti/nazory, taktiky..
    P.S. v clanku se mluvi o baliccich s hraci..na zacatku jsem dostal jeden gratis a predpokladam, ze za dalsi se plati, podle kvality hracu je tak?
    P.P.S ma na hru vliv volba kapistana na zacatku? Messi,Alaba atd?
  • .. tento rok na PC opravdu nevím, FIFA už zase pokulhává oproti konzolovým verzím a navíc na Gamescomu byl vyhlášen PES za nej sportovní hru. Váhám.
    • Mato1987
      Na PC bude FIFA 15 určite lepšia ako PES 2015, to je takmer isté.
      Či bude rovnaká situácia aj na nových konzoliach, to je zatiaľ vo hviezdach.
      • vtipné jako vozíčkář na bradle....

        pc verze měla fifa vždycky tragický a v podstatě na konzoli měli fifu 14 ale na pc fifu 13.....ty jistoto :-p
        • Mato1987
          Nie som si istý, či sa správaš ako id!ot naschvál alebo či to myslíš vážne.
          • A pán se urazil a hned jsem idiot...klasika.

            Ne myslím to smrtelně vážně....Hrál si třeba fifu 2013 na PC?


            Jo a nejsi náhodou ten mato1987 ze seznamky? možná se známe *3*
            • Mato1987
              ronaldovamama: dva krát som ti vysvetlil, z toho raz tak podrobne s tak obrovským množstvom faktických argumentov, že by to pochopilo aj 5 ročné decko. Ale pre nejaký zvláštny dôvod to ty stále nechápeš, ty mi pripadáš ako kombinácia blúdneho holanďana a nešikovného trolla.
            • Mato1987
              pane bože, pre kristove rany a sedembolestntú pannu máriu prečo ma takto trestáš ?
              • Reakce na příspěvek:

                Buh ti nepomuze....takze argumenty nemas proste si to jenom myslis? Nebo proste v ea vydali prohlaseni ze to bude jako na konzolich a to teda dle tebe znamena ze fifa bude na pc lepsi? Prdlajs tak nedelej zaverNkdZ sicto ani nehral. Pisu z mobilu tak sry za diakr. Atd.
            • http://www.fifagamenews.com/gamescom-2014-best-sports-game-pes-2015/
            • Mato: děkuju za argumenty...ale reagoval jsem na tu tvojí "jistotu" a pak jsem poukázal na jak ty říkáš známý fakt o fifě minulých let. Nevidím na tom nic nelogického(možná až na tu seznamku to byl samozřejmě vtip)

              Jak prosím tě víš, že bude na PC lepší FIFA ...vzhledem k historii bych na takové závěry byl opatrný.

              A nezmění na tom nic ani velkohubé prohlášení EA(jako každý rok)

              Další věc je, že nový PES co jsem si četl vypadá docela nadějně.

              Takže proč si to myslíš?
            • Mato1987
              V tvojom komentári som spozoroval pár logických anomálií. Kedže je článok o FIFA 15, tak mi nedalo aby som užívateľa "P. King" upozornil na to, že tento rok to je ináč a že bude nová FIFA 15 identická záležitosť ako na novej generácii konzol tak aj na PC. Následne si ty reagoval pomerne agresívnym spôsobom, kde si si najprv robil srandu z vozičkárov, teda ako vtip ani ako humorná anekdota sa to klasifikovať nedá. A potom si vyrukoval na mňa úplne bezpredmetne s konštatovaním, že fifa 14 bola vlastne na pc fifa 13, to je ale veľmi známy neduh, ktorý chcú páni z EA sports tento rok úplne odstrániť.
              A práve preto som sa cítil byť troška zmätený, lebo som vážne nevedel, že či sa na toho id!ota hráš, alebo to myslíš vážne. V žiadnom prípade som sa neurazil, to ani náhodou.
              Hral som doposiaľ takmer všetky FIFA hry, ktoré na PC vyšli od roku 96, avšak niekoľko rokov som FIFU vôbec nekupoval, bolo to v období keď FIFA hry na PC stagnovali a EA kašlalo na celú PC komunitu a vydávali na PC v podstate rovnakú hru ako bol predošlý ročník len s upravenými súpiskami, niekedy bola PC verzia aj 2 roky pozadu v porovnaní s tou konzolovou, boli to FIFA 2004 - 2010, teda dokopy 7 FIFA hier. FIFA 11 bola prvá hra za posledných niekoľko rokov keď nastal u mňa zlom a neodolal som, kedže mala hra kompletne nový engine a skoro všetky novinky z konzolovej verzie a tak to pokračovalo nasaledujúce 4 roky až po FIFU 14 keď práve tento ročník na PC okriesili a orezali o podstatné novinky, ktoré next gen verzia mala.
              A preto sa práve teším na Pc verziu FIFA-y 15 lebo bude identická s verziou pre novú generáciu konzol a zase takmer po dvoch rokoch nebudú hráči ukrátení o právy futbalový herný zážitok.
              A nie na seznamku nechodím, čiže si ma s niekým určite pletieš.
  • Kravicka
    '', což byl''
    co
  • To asi neudělá radost Lets Playerům, kteří hrajou Pink-Slips .. *9*
  • Nevíte někdo jestli je možné hrát FIFU z PC proti hráčům z konzolí? Teď když už mají stejný engine...
    • Pokud vím tak nemají stejný engine a multi-platformové hraní není k dispozici.
      • Je stejný engine jako na Xbox One a PS4 tak stejný je i na PC čili ty verze by měli být totožné. Starší engine je na PS4 a X360 ...Tím pádem, že Fifa pokulhává není pravda, protože je stejná ! Pokulhává leda tak na starých konzolích....
        • Mato1987
          máš tam chybičku, v druhom riadku, asi si mal na mysli PS3 a X360 verziu.
          • Mám no myslel sem PS3 ...
      • Mato1987
        Informácie máš nepresné, tento rok bude verzia FIFA-y po prvý krát za posledných niekoľko rokov na nové konzoly spolu s verziou pre PC úplne rovnocená takmer vo všetkom.
        Naopak verzia pre staré konzoly (ps3, xbox360) bude v porovnaní s verziou na nové konzoly a PC odlišná a miestami aj orezaná

        zdroj: http://www.easports.com/fifa/news/2014/fifa-15-features-info-ps3-and-360 a http://www.easports.com/fifa/features
        • Myslel jsem že ten dotaz byl na FIFA 14 která se hraje. Ale to neva ohledně toho pokulhávání, měl jsem možnost hrát pár zápasů z FIFA 15 na XOne a zážitek neskutečný a včera jsem vyzkoušel Demo PC verze z Originu a na X360. No nevím podle mého je to nebe a dudy a to i po grafické stránce. Chápu, že je to jen Demo na PC, ale bylo to právě že stejné jako Demo na X360 .. s verzí na XOne se to vůbec nedalo srovnat. Tak podle toho jsem soudil.
          • Mato1987
            Zahraj si to ešte raz na xbone a následne hneď na PC, nenájdeš rozdiel, možno tak v rozlíšení, ktoré na PC bude podstatne vyššie ale všetky novinky a vymoženosti a takisto aj grafika bude rovnaká ako na xbone, psquad tak aj na PC.
            *edit
            našiel som aj pomerne detailný článok, ktorý potvrdzuje to čo som napísal.
            http://www.pcgamer.com/2014/06/09/fifa-15-goes-next-gen-on-pc-about-bloody-time/
  • Mato1987
    Do vydania zostáva niečo viacej ako týždeň a stále nikde žiadne info o novinkách a vylepšeniach a hlavne prepracovanejšom manažérskom móde pre FIFA 15 teda jedinému dôvodu prečo sa na túto novú FIFU teším a zaobstarám si ju.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit