Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KiwiSpOOky

    mno jako už vidím kartičky s tankama za C&C points :D a v týdeních výzvách jako bonus skiny na vojáky a budovy ? :D

  • Nevím, co si o tom myslet. To se chytají za nos nebo si budou sypat popel na hlavu? Co vím, tak to byla EA, kdo zabil sérii C&C a studio Westwood s ním. Za tento počin by měli dané oživení dát všem zdarma a za každé stáhnutí zaplatit původnímu WestWoodu plnou cenu původní hry.

    https://youtu.be/OlIkGlTMUNE

  • KrPa

    vidim, ze v EA si vsimnuli, ze https://www.openra.net/ se dari dobre, tak si rekli, ze udelame to same a navic to muzeme zpoplatnit!

  • x_ander

    Dvojku jsem si nedávno zopakoval a je to pořád strašná pecka. Graficky to dnes samozřejmě nemůže oslovit, ale pro mě je to srdcovka.

  • Nějak jsem se nedostal k datadiskům prvního Red Alerta, tohle by byla dobrá příležitost.

    Že o ty mobilní Rivals není zájem, není divu, to směřuje na hráče, kterým ale C&C moc říkat nebude. Mohli by oprášit Tiberium, jestli chtějí něco dělat.

  • Jack1947

    To bude dojírna... mikrosrancema proležená🤮

  • kkING

    Pokud je skutecne predelaji do soucasneho visualu, tak parada😍

    • ZOLLINO

      nemylit si remake a remaster

  • uaxpk

    Jsem zvědavý zda budou i nové filmové cut scény. Možná použijou i stejné herce - u hereček by to bylo zajímavé🙂.

  • Sr_Lobo

    Opatrně s tím nadšením .... pořád to bude vydávat EA 😉

    • EA udělala velké přešlapy, ale taky skvělé hry - Battlefront 1 i 2 (od odstranění lootboxů) jsou parádní.

      • Jack1947

        Hra bez sp? ( když skutečné  pokračováni  Sp mít mělo a kampan) noooo asi moc ne hele😬

      • KrPa

        jako preslap, ke kteremu je donutila az EU? to je fakt jen malinky preslap :D

        • Jasně, byly tam lootboxy, jasně, bylo to blbé, ale kromě nich tam byla taky skvělá, atmosferická SW hra. 

        • JamesFaith

          Nebyla to EU, ale Belgie, a zrovna Battlefront u ní jako jediný prošel. Později to bylo  pár skandinávských států, ale žádný evropský zákaz není, jen se o něm mluvilo, naposledy snad v září.



  • jenda84

    wellcome back commander :-) 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit