Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    nepřátelé pusobí strašně nudně a nezajímavě... banda trhanců, kteří zřejmě mají reprezentovat zlé pravicové konzervativní náboženské fanatiky, ale vypadají spíš jak anarchistické levicové SJW smažky z kaváren a klinik, to ve mě žádné představy divoké akce nevzbuzuje. Eště větší nuda než drogové kartely, teroristi nebo mafiáni.... radši bojuju proti regulérním armádám, které mají tanky, letadla atd. co budou mít tito? Nějaký traktor s namontovaným kulometem nebo práškovací letadlo? Tak to se fakt "bojím".... proto mám radši sci-fi nebo fantasy, kde nepřátelé mohou překvapit různorodými jednotkami.
    • ravux
      Nahodou, na takove "anarchistické levicové SJW smažky z kaváren a klinik" bych si zastrilel docela rad...
      • TheGGG
        bohužel jsou to nepřátelé nudní a nezajímaví a sice je to nechutná sebranka, ale nepovažuji je za důstojné protivníky
      • Ty budes asi velikej hrdina :D
        • Tak kdyby to bylo dostatečně s nadsázkou příběhově opodstatněno (alá Postal), tak bych si na ně ve hře taky rád zastřílel (třeba po zápletce, kdy anarchistické smažky napadnou ve skupině a zákeřně voliče z druhé strany politického spektra, nebo vyfuckujou majitele nemovitosti, kterou se rozhodly zabrat).

          Mohli by mít u toho ty nejnaivnější a nejotravnější kecy (jako v reálu - ženské mezi nimi by řvaly takovým tím typickým vychlastaným/vyfetovaným chraplákem: "fašouni", "svině" atd.) a nejvíce vyfetovaní z nich by tančili pod vlivem do rytmu palby z kulometu jako u soundsystému.

          To by byl solidní herní úlet.

          V reálu by bohatě stačilo, kdyby šly sedět.
          • Neco takovyho uz bylo ve dvojce Postalu ne? Matky proti nasili ve video hrach nebo neco takovyho :D
            • JJ, a eko-teroristi se slogany "Save a tree, burn a book!" atd. :-)
  • Tak v prve rade by bylo super, kdyby to psal nekdo, komu se aspon jeden predchozi dil libil.

    "Míření, zpětný ráz i pohyb ukazují, že tvůrci mají několik dílů Far Cry na kontě. "
    - nemají. Ubisoft montreal delal Rainbow six Vegas (1+2), spilnter cell serii a Farcry 2.

    Jo, tesim se. To uz ale pisu na blbej web *1*
    • To by musel Ubisoft udělat pixel art verzi Far Cry, o to by se v redakci porvali *1*
      • gesto
        Jsem si živě představil tu rvačku o ovladač v gameplay sekci :))))
        • ravux
          Co je to "gameplay sekce?"
  • owny
    Far Cry 5 doporučuje 10 šplhačů na stožáry z 10.
  • flash789
    Hmm, jasne..
  • Jack1947
    Jestli Wildlands mustr bude u všech Ubi her tak, to se máme na co těšit. Už i ten Assasín mi příjde nezajímavej.
  • homeles8
    Půjde dohrát coop celá hra od začátku do konce? Jestli jo, tak si to zahraju. Nikdy předtím jsem žádný FarCry nehrál, takže mi nebude vadit, že to bude stejný jak předchozí díly.
    • coop je zlo herního průmyslu!!!! totálně rozesral většinu normálních her...
      • Napřiklad?
        • myslel jsem všeobecně, teď už skoro nevychází klasické singl kampaně, všechno je coop online pro streamery apochybná individua *11*
          • Njn ne každý žije osamělým životem bez kamarádů s kterými by si mohl zahrát. *11*
        • flash789
          Divinity Original Sin
  • jamar28
    Ta figurka Vaase na druhém obrázku je dobrá. *1*
    • jojo ze sberatelky FC3
  • Ako dobre, že FC značku má pod palcom UBI a nie Crytek. Originál Far Cry je otrasná hra. Dnes je to nehratelná zlátanina.
    • Meow
      Prostě Maďar
    • Hele, Hnisavec...
    • Tak to vůbec, první FC je nejlepší díl celé série!
      • A v čom preboha? Vtedy to malo peknú grafiku, ale dnes to už nemá čo ponúknuť. Quake, DN3D a ďalšie sú hratelné ešte aj dnes ale táto srajda je na úrovni tích poľských kravín od City Interactive. Crytek nevedel robiť hry a nevie to dodnes.
        • DN3D i Quake jsou boží hry, ale Duka si dnes zahraješ možná kvůli modům a Quake mulťák, vanilla single už dneska asi nedá moc lidí

          Co dělá z Far Cry 1 vyjímečnou hru? Za mě je to kombinace map/mission designu, nesmlouvavá obtížnost a atmosféra.. ve hře tě one hituje půlka nepřátel, což jsou občas slušné nervy, mise nepůsobí tak genericky jako v pozdějších dílech a každá mise je trochu jiná, ta atmosféra kombinace béčkové bondovky a Ostrova doktora Moreau je prostě navíc hrozně specifická, líbilo se mi jak hra zobrazuje tok času, jak se postupně stmívá, pak noční peklo a pak zase rozbřesk a celé se to odehrává jakože během 24 hodin

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit