Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prej jak na něj vytáhnul tu žlutou plastovou pistolku *1* vtipný divadelní představení, skvělé herní animace...
  • co ti herci neudělají pro peníze *15*
    • A čím by se měli herci živit? Trávou? *7*
      • To jsem zkousel ale nejde to. Po trave me vzdycky desne honi mlsna.
        • Dneska perlíš.
  • dobré herecké výkony *3*
  • MotionCapture jsem jednoho času nahrával a zpracovával a zase taková zábava to není, spíš se člověk jen nervuje, co se zase kde pokazí a většinu času stráví opravou chybných dat a různou filtrací. Ale dívat se na herce při samotném snímání sranda je :)
  • to bych chtel delat :D
    • Robotron3
      Tak hybaj na DAMU! :)
      • Dama ted neni pri chuti :/
        • *15* *15* *15*
  • DeathOnVacation
    Tak mě napadlo, jak snadný by to měl s motion capture Stephen Hawking, kdyby měl mít nějakou roli ve hře.
    • SVlNĚ nemorální!
      • DeathOnVacation
        Pokud ti přijde tohle nemorální, tak jsi nejspíš nikdy nebyl na roumenovi. Tohle je oproti například fotomontážím k Breivikovi a havárii letadla hokejistů(který jsou podle mě nechutný a zvrácený a nesouhlasím s nimi), naprosto korektní věta. Navíc ten člověk je génius, je bohatej, má milující rodinu a miliony obdivovatelů po celým světě(včetně mě). Myslím, že by se takovýmu rýpnutí sám pousmál, obrazně řečeno, a určitě by si z toho nic nedělal, obzvlášť ne od někoho, kdo toho v životě nedokázal ani zlomeček toho, co on. Přece jsem ho nezkopl z křesla nebo něco takovýho. I rest my case.
        • Pravda i on sám si párkrát střihl roli v nějakém seriálu kde si ze sebe dělal srandu. Např. The big bang theory, nebo The Simpsons
    • jak snadný je udělat motion capture nějakýho auta do hry
    • Jako je to hodně černej humor, ale pořád humor. +1.
      • Spíš je to tak obvious, že to není ani humor, prostě konstatování faktu. -1.
        • DeathOnVacation
          Ve skutečnosti jsem to ani jako humor nemyslel. Ale když to někoho pobaví, tak proč ne.
        • Tohle můžeš říct o každym vtipu.
          • Pro někoho je vtipný všechno.
            • DeathOnVacation
              Přesně tak. Některejm lidem přijdou vtipný i komedie s Adamem Sandlerem.
            • A v čem je problém?
  • Robotron3
    Blbý je, že musejí dělat zvlášť mocap těla a zvlášť animaci obličeje. Kdyby tohle šlo udělat nějak najednou, to by byl progres!
    • Robia to tak aj v Beyond
    • Jolly59
      Podívej se, jak dělali Enslaved, taky to pak vypadá úžasně a Andy Serkis je brilantní. Ani bych neřekl, že ten drsňák Monkey je převlečenej Gloom :D
      • Robotron3
        Aha, to je pravda. A u Heavenly Sword taky dělali mocap dohromady. Tak proto mi přišly animace tak lepší oproti jiným hrám :)
    • Tohle snad prováděli s herci při natáčení Avatara, ne?
      • Robotron3
        Tak to nevim, ale jestli jo, tak je dobrý, že už to jde. Snad se to brzy dostane i do her.
        • http://www.iwatchstuff.com/2010/06/30/andy-serkis-mocap.jpg *3*
        • Kori
          Herci navíc jen dostanou přilbu s malou kamerou, která snímá jejich obličej, kde mají spoustu markerů.
  • Tak proto vypadají animace v Last of Us tak dobře!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit