Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Škoda, doufal jsem, že bude další díl série do vánoc. Jen mě docela dostává že na konci každý epizody jsou výstřihy z další. I WD to měl, a wolf to má taky. Docela by mě zajímalo na čem se teda tak zaseknou. Něco mi říká, že v příběhoví lince to asi nebude.
    • ucho
      už by to měli mít celkem zaběhlý, takže výroba epizod počítám nebude příliš časově náročná. logicky nemůžou všechno vypustit hned, to by jim lidi čekali na to, až to vydají komplet a to by znamenalo menší zisky. nechci teď hádat, kolik času zabere vytvořit jednu epizodu, ale myslím, že bychom byli všichni překvapení...
      • O tom žádná, určitě to není nic jednoduchýho, stačí se podívat na styl animace, která byla jak v WD tak ve Wolfu dost neobvyklá.
        • ucho
          je neříkám, že si při tom pár lidí nemákne. určitě to všechno vytvořit není jen tak. jde mi ale o celkovou časovou náročnost.
  • Chcel by som sa opytat ci niekto pracuje na cestine pre tuto hru. Je tam kopa textov a moja anglictina nieje az na takej urovni aby som si tu hru uzil v originalnom zneni. Dakujem za odpoved
    • Ano cestinu by mel delat stejny team jako dal cestinu do Walking Dead, bohuzel neni znamo kdy bude ale jednou by mela bejt urcite *3*
  • Sem na tom úplně stejně. Koupim si hru a pak budu čekat skoro čtvrt roku na pokračování. Vědět to tak počkám na kompletní edici se slevou. U WD2 tu samou chybu neudělám. Telltales nebuďte nenažraný a dokončete laskavě jeden projekt než si vezmete další. Děkuji.
    • ucho
      děláš si srandu? on to někdy telltale dělal jinak?
  • Jack1947
    A jeje, tak nestihame no to brzy, panove. *7*
  • Největší problém je že v druhé řadě WD budem hrát za Clem. a s tou se ztotožní jen málokdo. Takže se na to zas tak netěším.
  • spoock
    první Walking Dead série super, otázkou je, zda bude dobrá i další sezóna, ale než rozehrát dalěé sezónu WD, raději bych další epizodku tohohle, díky tomu jsem si v knihovně půjčil komix Fables a boží.
  • Kdyby radši dělali jen na dvou hrách zároveň, udělali by lip. Ne si navalit 4 hry...
    Navíc jsem si rozhodne oblibil víc Wolfa, u kterého se tesim na další epizody a novy WD mne nechává celkem chladným.
    • ja sa tesim aj na WD. ale fakt je, ze by sa mali radsej poriadne venovat jednej hre. evidentne aj dve hry su na nich celkom dost. momentalen aj celkom lutujem, ze som si wolfa kupil, mal som pockat kym to bude cele, uz ma to cakanie dost nebavi
      • Dvě hry jsou podle mne pro tohle studio ideál. První hra je v pokročilé fázi a výtvarníci, designeri apod. můžou delat na
        další hře a neflakat se.
        A tohle vlastně platí pro všechna velká studia, protože jinak by se např. konceptari dost dlouho flakali a jen dostávali prachy.
        • tak ano, ked maju povedzme uz hotovu epizodu pre walking dead, tak zaroven zacat epizodu pre wolfa. aj ked to zdrzanie u wolfa je mozno kvoli marketingu, walking dead potrebuju mat vonku do vianoc a vydat v rovnaky cas aj epizodu pre wolfa by nebol dobry tah z obchodneho hladiska:)
          • Jack1947
            Jeste k tomu pribrat Borderlands Tales, Game of thrones... jop i mistr tesar se holt nekdy utne, tady se utl az moc.
            • 4 tituly dělali už minulý rok. Chce si to rozšířit obzory, než začneš plyvat žluč ;)
  • Erendiel
    *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit