Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hm, súdiac podľa príspevkov, tak som asi jeden z mála, ktorým sa Bioshock 2 naozaj páčil, možno preto, lebo som nemal nejaké veľké očakávania... Príbeh so zameraním na Eleanor ma veľmi chytil a nevedel som sa dočkať, kedy ju konečne nájdem. A potom som riadne zúril na tú jej mrchu matku *15*
    • GlaDOS
      Nejsi sám. Mě Bioshock 2 také bavil. Příběh sice šel oproti jedničce dolů, ale hratelnost zase nahoru.
  • Cool. *3*
  • Jack1947
    Rozcisne to rady, tech co nadavali ze posledni B:Infinite byl jen prachsprosta strilecka bez napadu ( nebo je to naopak utvrdi v jejich zcestnem nazoru).
    • *7*
  • Tento Infinite "hate train" opravdu nechápu. Za mne určitě nejlepší hra minulého roku (GTA V a hlavně GTA: O sice super, ale ani náhodou mne to tolik nezasáhlo) a potvrzení, že Levine je jeden z mála AAA developerů, který stále má originální nápady.
    • Nejlepší hra minulého roku? Ty jsi asi blázen ne? Naprostá kravina narozdíl od prvních dvou dílů. Tuhle nahypovanou kravinu jsem si koupil a lituji každé koruny. A za tyhle DLC bych poslal autory na Sibiř. Běžte už s touhle kravinou a Dlcčkama do ...... Největší zklamání minulého roku.
      • Ty zelená čísla na mým komentem hovoří o něčem jiném. Blázen opravdu nejsem ;)
        • Máš pravdu blázen opravdu nejsi sám, dle plusek v tvém hloupém příspěvku, ale i všichni co dali tvému příspěvku plus. Díky za zpozornění.
          • GlaDOS
            Hloupý jsi jedině ty, pokud nedokážeš unést fakt, že ne každý sdílí tvůj názor.
    • Hnisavec
      ja to chápem, pretože tá hra je dobrá až na tej obtiažnosti 1999, až potom človek ocení tú rôznorodosť v súbojoch a vybalancovanosť......na easy to je len repetitívna strieľačka s divným príbehom, ktorý nechápe asi ani samotný Levine...
      • Tak to byl i tvůj vychvalovaný Bioshock 2 na easy obtížnost ;)

        Mimochodem, B2 považuji za nejhorší díl ze všech tří. Ani ne tak proto, že vlastně grafické zpracování je na 100% totožné (jinak by to ani nešlo), ale hlavně kvůli (pro mne) nemastnému-neslanému příběhu, který vlastně postrádá onen "levinovský" drive a eskalaci s kulervoucím zakončením. Prostě v B2 jsem jen cestoval, bum a najednou jsem měl pod sebou stroj na zabíjení a konec.
  • Hnisavec
    z Bioshocku by som prijal prequel k podmorskému svetu, kedy by ešte všetko fungovalo, stavalo sa to pod vodou, aťd....predsa len utopistický pomerne logický dej so silnou pointou mi bol bližší ako pseudonáboženský prekombinovaný paškvil v Infinite. Hra dobrá, ale príbehovo sa katarzia nekonala ako v prvom Bioshocku, keď človek zistil, kto ho celý čas naviguje.....

    Ako dvojka ukázala, tak Bioshock univerzum Levina nepotrebuje, dvojka priniesla ako skvelý príbeh, dostatok zmien i hutnú hratelnosť a atmosféru...pre mňa je Bioshock 2 viac Levinovský ako Infinite, kde už asi nevedel kam sériu posunúť a ani ako vykorčulovať zo zápletky....a Minerva s Day v Bio2 je najlepšie DLC aké kedy vzniklo
  • No, ještě že už ta společnost končí. Stálo to poslední dobou za prd.
    • Aha... Žijeme ve stejné dimenzi?
      • určitě v různých, ale sdílejí stejnou konstantu *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit