Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dalsi severska horrorovka dycky prijde vhod. Penumbra serie byla vynikajici, Amnesia byla super. Dalsi mohu jen vitat s otevrenou naruci :]. Severska chladna pochmurna atmosfera horroru muze jen prospet :}
  • Můžete mi prosím někdo doporučit nějaké dobré hororové/temné hry? Spíše adventurního typu než střílečky. Teď hraju The Lost Crown o které jsem slyšel v nějakém starším podcastu a líbí se mi to. Hledám spíš hutnou atmosféru a příběh než bezhlavou akci.
    (ps: teda, nemusí to být jen hororové, jak už jsem řekl, hledám tak nějak trochu přemýšlivé hry s atmosférou a příběhem)
    Díky všem.
    *3*
    • děkuji všem
    • Inquisitor
      Adventury Posel smrti mají dobrou atmosféru. Nebo Call of Cthulhu.
    • Penumbra, Amnesia, I have no mouth and I must scream, Bioshock 1, Fallout.
    • Pathologic.
      • Vzdycky, kdyz nekdo rekne Pathologic, rozplacu se stastnymi vzpomínkami.
        • Yop, miluju tu hru.
  • No fuj, ten modrej filter mají p ovzoru Battlefieldu?
  • jako jedna povídka od Lovecrafta
    • Presne tak, ceeeece. Myslim si, ze Majster Lovecraft by z tohto pripravovaneho hororoveho titulu mal naramnu radost.
      Okrem toho, v poslednom obdobi za mnozia primarne tituly pre neslavne slavny Oculus Rift, z ktorych sa ocividne ide vacsina ludi doslova posr*t... Bez ohladu na fakt, ze napr. taky Silent Hill rozhodne NEPOTREBOVAL ZIADNE DEM3NTNE VR BRYLE (HELMU), ANI NIC INE... To je zaujimave, vsak??? Cim to asi bude, ze jednotlive hry v skutocnosti VOBEC nepotrebuju nejaky trapny naznak tzv. virtualnej reality, ani nic ine. Kazdy, kto hral Silent Hill, pripadne i taky Alone In The Dark, na uplne beznom compe (v pripade prveho dielu SH islo vlastne vyhradne len o verziu pre Playstation One, ktora je uz dlhsi cas v pohode hratelna cez emulator PS jednicky), rozhodne kazdy z hracov totalne sr@l na nejaku -ehm- "Virtualnu realitu" (ehm, uhm, eeeehmmm....). Nic z toho nebolo potrebne a hrac bol pritom vydeseny na maximalnu moznu mieru. Specialne, ak hru hral v nocnych hodinach, pri zhasnutom svetle a so sluchadlami na usiach. A rozhodne to bolo stale znesitelnejsie. Ono totiz cloveku PREDOVSETKYM nebolo kazdu chvilu totalne na blitie z celej slavnej veselej VR *11*.
      Kazdopadne, na tento herny titul som vskutku zvedavy, azda to tvorcovia nijak nepos3ru a bude to proste supa. Avsak skusenosti s takmer vsetkymi modernymi hernymi titulmi mi vravia, aby som sa radsej drzal na pozore a nemal zbytocne prehnane ocakavania. Dla toho sa aj zachovam. Rozhodne nevrazim bubaky do niecoho, co je vo finale takmer komplet iny produkt, nez aky bol na zaciatku vyvoja... Myslim, ze v tomto smere mi uz skutocne DOSTATOCNE dali lekciu sr@ci z Electronic Arts (a ich super-duper BF4, zejo).
      Tak ci onak, Draugen budem pozorne sledovat az do datumu vydania (yo, a dovtedy nezaskodi precitat si znova celu zbierku poviedok od Majstra Lovecrafta).
      • wenceslaus
        Co má Livecraft společnýho s Oculus Riftem? A co na tom, že existujou dobré hry i bez VR - to i před PC. (p'n'p RPG například)
  • tonnymontana
    lekacka v podobe nazvu?:D horror hry v posledni dobe jsou na jedno brdo vzdy omezeny rozhled v podobe baterky,svicky atd.. ocenil bych neco noveho kde se nemusi pouzivat lacine lekacky v kuzelu svetla. Nejak se radsi podivam na film nez to hrat. Urcite by byla zajimava hra s dobrym osvetlenim a jinym pojetim strachu. snad tento rok vyplodi takovej titul
    • Horst_Fuchs
      Ono se toho v tomhle žánru bohužel moc vymyslet nedá. Ale dokola by se recyklovat mechaniky z Penumbry/Amnesie fakt nemuseli.

      Chtělo by to návrat ke kořenům, třeba nový Silent Hill od japonců. Poslední pořádnej horor byl předloňskej Cry of Fear, a to byl paradoxně jen o mod do Half Life 1. *7*
    • Tak já to mám obráceně :D Filmy mám rád v podstatě jakékoliv, ale horory mě vůbec nebaví a nesleduju je, přitom hororové hry (alespoň ty povedené) mě naopak baví hodně. :D
      • Jack1947
        Ja bych brecel nad tim kolik je tech skutecnych hororovych her, ( kdyz uz sem se zklamal v dnesni filmovych hororech viz napr Paranormal activity 5(:??) vsichni vi ze to bude sragora, jop ale stejne se na to clovek koukne). Takze jakakoli nova neotrrela hororovka je vitana (aspon mnou) vsema deseti . *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit