Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hmm, škoda, že ta appka dota plus byla již hodně dlouho dobu zadara, nevidím důvod utrácet byť zanedbatelný € do doty. Stejně už to nemá takovou popularitu jako dříve, 500.000 aktivních hráčů ve špičce je směšný na MOBA hru. A neschopnost Valve vydávat další Battlepassy, které aspoň byly celkem zábavné mě jenom utvrzuje v tom, že jsem udělal dobře když jsem to odinstaloval.
  • Tak lepší než goldy ve World of tanks :)
  • Jack1947
    To je dobré přeplatné v MOBě :D No nic jsou to vesměs blbosti ale asistence nezní tak špatně takovej coaching za 4dolary *3*
  • Lolko je mnohem popularnejsi, alespon na Twitchi.
    • Krescz
      Nechápu děti co sledují twitch a streamy, let´s playe a podobný sra*ky, když mám čas, tak si tu hru snad zahraji ne? Ale to je asi zvláštnost dnešních mladých, zkuste se zeptat synovců apod. čím chtějí být až vyrostou....youtuberem *15*
      • Ono už to došlo ještě dál. Když si dneska stáhneš F2P online hru a budeš její mechaniky objevovat a učit se hraním, tak ti zkušenější hráči začnou nadávat, že seš noob a doporučí ti buď rovnou odinstalovat nebo nejdřív sledovat něco na youtube, abys to pak jako robot napodoboval. Navíc dneska už se hry nehrají pro zábavu, ale je to přece esport, takže každý musí být "kompetitivní" a hrát nejlíp způsobem, který většinu lidí vůbec nebaví.
        • Jack1947
          To není chyba hráčů to je blbost vyvojářů a kretéénů co ten matchmaking tak zprznily ale chápu no...
      • No ja osobne si obcas nejaky letsplay video pustim abych videl jak hra vypada a jestli ma vubec cenu do ni investovat penize, coz v dobe kdy prakticky nejsou dema, tahat warez je o hubu a "demo" typu kup za plnou cenu, 2 hodinky hraj a vrat neni prijatelna alternativa. Akorat clovek musi hledat video bez kecu.

        Jinak souhlasim, youtuberi jsou odpad.
      • Tenhle argument uz tu byl 1000x, myslim ze te za chvili nekdo rozbije tim ze lide tez sleduji fotbal misto hrani fotbalu.
        • Krescz
          jenze lidi co sledujou fotbal si chodí i zahrát :) a je rozdíl běhat pro hřišti a hrát hry
          • Ano, úplně každý fanda fotbalu (každý fanda hokeje, atd.) chodí ve svém volné čase i hrát daný sport!!
            /s

            trololol
    • Bravo, infomační hodnota vašeho výroku je opravdu "užitečná".

      "Na jednom webu je jedna hra oblíbenější než jiná" !!! Prostě briliantní sdělení !!! *3*

      ------------------------------------------------------------------------------
      Jinak menší oblíbenost streamů LoL oproti DOTA2 bude nejspíš z toho důvodu, že DOTA2 má celkem dobrý vlastní INGAME streaming. Přímo v herním enginu se můžete připojit k těm nejsledovanějším/nejzajímavějším zápasům, a taky přímé přenosy nebo záznamy ze světových šampionátů nebo turnajů.

      Doufám, že z mého vysvětlení chápete, proč váš příspěvek byl směšný.
      • Twitch neni jen tak nejaky web.
        Pri sledovani ingame zapasu nemuzu slyset a sledovat sve oblibene streamery, coz je jaksi pointa streamovani.
        • Nejzajímavější zápasy v nejvyšší lize Doty dostávají komentátory!!
          A o profesionálně komentovaných turnajích a světových šampionátech snad ani není potřeba mluvit, ne?
          (pokud člověk nestihl náhodou live stream, tak je tam velká sbírka záznamů toho nejlepšího)

          Nechci vám kazit iluze, ale ti vaši (polo)amatérští "oblíbení streameři" se většinou nemůžou rovnat s profesionálama.

          ---
          Samozřejmě proti gustu žádný dišputát. Pokud se chcete dívat na "vašeho oblíbeného streamera", tak prosím. Ale když zápasy Doty můžete sledovat v ingame engine a ještě s profesionálními komentátory, tak se nedivte, že zas až tolik lidí nesleduje streamy na Twitchi.
  • Když jeden měsíc nezaplatím , smažou se mi staty ?
    • Veskoslav
      Ne, pouze je neuvidíš a budeš mít "obyčejný" účet dokud si předplatné neobnovíš. Nic víc.
    • každej měsíc kterej nezaplatíš ti smažou jednoho hrdinu a utopěj koťátko!
      • Krescz
        přesně proto nehraju dotu, mám rád kotátka
        • SalemCZ
          Tak DOTA koťátka a LOLko muselo konkurovat tak štěňátka

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit