Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • smejki
    Až u mě najdou originálky a flashku, budu zapírat a tvrdit, že mi je někdo podstrčil *1*
  • zadrželi jednoho člověka, to musel bejt teda zátah *1*
  • Amylee.Anderson
    V JAR se hraje? Možná tak GTA IRL.
  • ... a tím zatkli celých 33,3 % uživatelů PS3 v JAR... :-)
    • calwin
      ten joke ti beriem :)... ale juhoafrická republika nie je zrovna riť sveta tak ako v zbytku afriky

      ak si niekto totiž myslí že johanesburg je niečo jak "mesto bohú" tak je mi do smiechu :D
      • Tak ti doporučím Johhanesburg osobně.Dokonce i v downtownu se pohybují partičky,které vytahují lidi z aut a obírají o vše možné.A Sowetem proletíš raději v doprovodu ozbrojeného policisty....Do Ciudad De Dios to nemá vůbec daleko:)
        • calwin
          ale zasa ťaháš mi sem chudobné štvrte... každé mesto tohto typu má predsa také štvrte dokonca aj new york či londýn musí mať... osobne som v parktowne nebol neviem sa k tomu vyjadriť...
  • Tak koukam ceska OSA hadr, meli by zmenit nazev. *15*
    Kazdopadne kdyz na nej delali razii, musel(i) to prodavat opravdu ve velkym, nebo buhvico vlastne delal(i) - nejaka tezka mafie s ps hrama? *1* Jinak si totiz nedovedu predstavit takovy eskamotersky akce jen kvuli nekomu, kdo ma doma hacknuty playstation...
  • pro dobrotu na zebrotu
  • Celý článek jste totálně zabili větou "kopie her pro PS2 a originální hry pro PS3, které měly zřejmě v budoucnu sloužit právě ke kopírování".
    Tohle není novinařina ale normální PR propagace.
    Jediný způsob jak neporušit zákon je nevlastnit PS3 - tedy zatím jen v Africe *16*
  • Když se začal JailBreak v srpnu prodávat, tak jsem si ho přes nějakého překupníka koupil.
    Před Vánoci jsem dostal dopis od policie, že jsem si koupil ilegální věc, která slouží k prolomení ochrany.Šel jsem na policii.Tam jsem řekl že jsem to vyhodil a nefungovalo to.
    Kdysi jsem byl na policii, když jsem si objednal pálené hry na ps1( to stálo 1 CD i přes stovku).
    Chtěli ty pálenky donést.Donesl jsem jim 2 ohraný originálky a řekli mi že jsou to zdařilé padělky zřejmě z Bulharska. *1*
    Nevím jak v Africe, ale tady v česku jsou policajti blbci v tomhle ohledu.
    • Jo, taky jsem byl na fízlárně a to jsem si žádnou pálenou hru na PS1 nekoupil stačilo, že jsem byl u nějakého borce v databázi. Celkem 2x na Policii a pak si mně ještě zvali na soud a to jsem dotyčného vživotě neviděl, naprosto jsem netušil o koho jde a co vlastně prodával.
      A i když jsem nic nevěděl tudiž vlastně nic nevypověděl tak vyšetřovatel kriminálky spachtil 8 strákový protokol *5* teď, když si představím, že si soudce ten spis čte tak to má pár let co dělat.
  • v téhle zemi jsou piráti ti poslední, kteří by se tam měli chytat a trestat....
    • jinak doporučuji kouknout se třeba na město bohů *12*
      • zx_spektrum
        Co má film odehrávající se v brazílii - jižní americe - společného s jižní afrikou? Vždyť i ty jejich problémy jsou zcela odlišné...
        • a jakej rozdíl je mezi rabujicíma negrama, který jenom porušují zákony? *6*
  • "originální hry pro PS3, které měly zřejmě v budoucnu sloužit právě ke kopírování"

    Njn, pokud pri razii u vas najdou originalni hry, tak to mate smulu!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit