Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Uncharted je hra, kvuli ktere dam desitku za plejak4 a je to hra ,kvuli ktere koupim tricko, mam doma figurku, prstynek a buh vi co vsechno.. *4* A uz mi neni lasko 25, uz mi neni ani 26.. *5*
  • Tak graficky urcite moc pekne o tom zadna. A to ostatni? Mno..co je moc, to je moc :). Zase tu mame chrabre a statecne Amiky kteri kteri nici a devastuji vsechno kolem sebe, aby zachranili svet a jeste u te hekticke akce i vtipkuji. Ja jsem doufal, ze takove hlasky a scenare uz jsou davno pase, ale ocividne tohle lidi jeste porad zerou. Pro me tyhle scenare ktery tu uz byly snad na tisic krat, jak ve filmech tak posledni dobou i ve hrach, zavani silnou traparnou. Jo a model zniceni auta jaksi pozapomneli :), Za me to PS4 exclusive zas takovej pru*er neni.. mimo tema: nemuzu verit ze tu je slovo pru*er uvedeno jako zakazane slovo :))
  • To je hra pro kterou si koupím PS4.... počkat já už ji vlastně mám od chvíle kdy vyšel Bloodborne :)
    • takže.. už na to máš dvě hry?
      • Mám jich víc, ale až Bloodborne byl ten system seller.

        Čekal jsem že tu větu každý pochopí, ale evidentně je průměrná inteligence návštěvníků games dost nízká... :(
        • system seller? dyt i rytmaus tomu dal jen 7/10 *5*
          • A to je kdo?
  • Mate tam preklep, spravne se to pise "Naughty God" :)
  • Úprimne, tie hry od Naughty Dog tým konzolákom strašne závidím. Nemám konzolu, ale s videí a recenzii to vyzerajú byť neskutočné pecky. Pomaly mám aj chuť minúť peniaze, za playstation, len kvôli zopár týmto hrám. Mám len ps2 a ich hry ako jak 3 a crash bandicoot the wrath of cortex sú asi najlepšie hry aké som kedy hral. V Naughty Dog vedia, čo robia a robia to dokonale.
    • Drakersss
      Crash bandicoot Wrath of cortex už není od Naughty dog :) dělali díly jen pro ps1.
  • Uf, nestačím se divit kolik závisti je na tomhle webu mezi rádoby hráči. Jde tu evidentně o vynikající zážitek, ale někteří se to snaží shodit jen z důvodu, že to není na jejich platformu. Uncharted 4 byl jednoznačně to nejlepší z hratelných ukázek na E3 2015 a nikdo mu nesahá po kotníky. To je prostě fakt. Ta vyváženost všech aspektů je neuvěřitelná. Ale je mi jasné, že tento anonymní hate od některých individuí bude dál pokračovat. Není přeci možné, aby vyšlo něco hezčího na konzoli, než co vychází na jejich PC sestavy... Připomíná mi to kámoše, co se smál konzolím (PS3/X 360) a mluvil o Zaklínači, jak je na PC strká graficky do kapsy. Hm, šel jsem se na ten zázrak v té době podívat a ejhle, ono mu to jelo snad na 5 fps, tak snižoval a snižoval detaily, až mu z toho zůstalo jen nějaké vtipné torzo. Nevyplácí se chlubit cizímu peří. PC je výkonější, ale také jaké PC a kdo takové má taky doma.

    A jen tak mimochodem. Lara vykrádala Indianu Jonese, který sám o sobě byl (zábavné a úmyslné) béčko. Nová Lara zase vykrádá Uncharted, ale tím hloupým způsobem, který je zmíněn v článku. U předešlého dílu jsem tou stupiditou trpěl, jak moc se snažila brát vážně, což je opak Uncharted. Nová Lara je pochybný mišmaš, který neví kým chce být. Nemá svou tvář a ani kouzlo. V Uncharted vidím nadšení pro věc a talent, v Laře jen prachy. Není od věci porovnat předevedená dema:

    Lara: Doslova metrový tunel, každých 20 vteřin filmeček, nic víc nic míň.

    Uncharted: Rozsáhlé prostory, velká interakce a destrukce, i přesto lepší grafika,

    Další rozdíl je ve scénáři a postavách. V předešlé Laře jede jen ona, zbytek je až komicky upozaděn s hroznou animací a motion capturingem. V Uncharted všechny postavy fungují jak na poli dialogů, tak výrazů a chování, kdy si k nim člověk vytvoří nějaký vztah.
    • del0
      "Uncharted 4 byl jednoznačně to nejlepší z hratelných ukázek na E3 2015 a nikdo mu nesahá po kotníky. To je prostě fakt."

      Stopped reading... *7*
    • Připomíná mi to kámoše, co se smál konzolím (PS3/X 360) a mluvil o Zaklínači, jak je na PC strká graficky do kapsy. Hm, šel jsem se na ten zázrak v té době podívat a ejhle, ono mu to jelo snad na 5 fps

      Mohl sis ušetřit cestu a rovnou se zeptat jakou má kartu a procesor,,, kdyby měl jak říkáš pc hráč, pc kde mu běží zaklínač na 5 fps tak to není hráč a asi těžko by něco řešil na herních forech ne ? a osobně na mém 2 roky starém pc za 20 tisíc, vypadá zaklínač na high,ultra ve full hd opravdu líp než na konzoli ps4
  • Hnisavec
    v Naughty dog pochopili, že grafika sa bude posúvať už len slimačím tempom a tak vsadili na fyziku a deštrukciu okolia a urobili jasnú voľbu, keďže toto v hrách zväčša absentuje a dokáže to hráča stále okúzliť...
    • PreidaQ
      Na druhou stranu - od dob, kdy použití fyziky ve hrách dovedl k dokonalosti Half-Life 2, už se to tak dobře žádné jiné hře nepodařilo a skoro to vypadá, že ani nepodaří.
      • Cože? Fyzikální engine HL 2 je o několika urovní pod běžně dostupným Havocem... achjo... kdyť to mělo uplně základní fyzikální funkce které zvládne každý lepší framework.
        • PreidaQ
          Jde hlavne o jeho zakomponování do hry.
  • Odulin
    Vypadá to dost dobře. Snad se i tak bude hrát. Okamžitá koupě jasná.
    • ani nahodou
  • delO
    Vypadá to famózně, docela rád bych občas viděl nějak tak kvalitní hru i na PC. Hlavně v takové grafice. Ještě bych dodal, že je škoda, že neoptimalizovali Witchera 3 tihle kluci, na všech platformách to mohlo jet lépe a hlavně by to vypadalo lépe...
    • del0
      Nahlášeno. Zloděj nicků.
    • Hnisavec
      na PC máš predsa státisíce žánrov a exkluzivít podla daktorých tu hh...škoda len že ich celkový rozpočet nedosahuje ani desatinu toho z Uncha alebo nedajbože GTA V
    • tak urcite, tym ,kterej nikdy neudelal nic na pc a umi delat akorát na jednu platformu bude zajiste mistrem v multiplaformni optimalizaci, zobud sa
      • vzdyt vidis, ze je to jen trapny troll :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit