Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PLuto.petr
    Na Syberii III se strašně těším. Ale obdobně jako u dalších sérií, až vyjde (a podaří se mi vyhradit nějaký čas), tak si nejdřív zahraju předchozí díly, abych se dostal do té správné nálady.
  • Spolu s kontrastne odlišným Poslom smrti, top adventúra aspoň pre mňa . Vhodná hra, po do-hratí Posla ,ako také menšie vyrovnanie - totálnej a dosť odlišnej atmosféry . Dvojka ešte aj dnes, vyzerá parádne, hlavne to spracovanie matky zimy, snehu a ľadu, ostalo takmer neprekonané.
  • nightborne
    Doplním, že v Evropě vychází hra už dvacátého, pětadvacátého v Americe =).
  • up_er
    Tohle je pro mě GOTY...ta nostalgie mě zase úplně pohltí a bude konec. Neskutečně se těším. *14*
  • Corvus
    Pro Syberii III jsem přesná cílovka. Já bych dokonce upřednostnil klasický render pozadí s 3D postavami. Ten přechod do 3D je zbytečně násilný, kor když na to nejsou peníze. Ale i tak se neskutečně těším a už asi před rokem jsem objednal sběratelku. Nikdy bych nevěřil, že se dočkám třetího dílu, že uslyším zase Kate Walker a Oscara... Mám na obě Syberie jen ty nejkrásnější vzpomínky. A ačkoliv mě o chloupek víc zaujala The Longest Journey, tak Syberie (vedle Broken Swordu I a II) patří do zlatého fondu adventur. Nikdy bych neřekl, že budu mít Kate Walker na poličce jako sošku. Čili pro mě jde o splněný sen *14*
    • mikezz
      Súhlas, 3D render by šiel dnes spraviť v podstate dokonalo, prostriedky a čas mohli autori namiesto budovania 3D máp naliať do modelov a animácii postáv. Technlogicky a možno aj výtvarne by to bola dotiahnutejšia hra. Ale tiež mám podobné spomienky a predobjednané *1*
  • kostejnesmrtelny
    Především synchronizace dabingu a pohybu rtů nebo animace obličejů obecně jsou vyloženě odpudivé ... "

    Tak já myslim, že SJW: The Game novej Mass Effect se snad postaral o určitý snížení nároků v týhle oblasti. 7/10 minimum, ne? *3*
    • Corvus
      He.......... he. *7*
      • kostejnesmrtelny
        Moc mě mrzí, že tě můj žert nepobavil *13* *13* *13*

        On to ale nebyl žert *5*
        • Corvus
          He.......... he. *6*
  • MickeyMutant
    Já to asi nějak nepochopil. Článek je zařazený do kategorie "dojmy z hraní", to by snad mělo znamenat, že si jeho autor měl možnost hru aspoň nějakou chvilku zahrát, ne? Přesto v něm čtu věty jako: "Pokud lze soudit ze zhruba půlhodinové ukázky ze hry, Syberia III své věrné příznivce nezklame… Sokalův kolega během prezentace zdůrazňoval… V ukázce jsme vedle už zmíněné léčebny viděli ještě dvě další prostředí." Znamená to tedy, že v textu jsou dojmy z videa, prezentace nebo sledování vývojářského gameplaye? Já jen, aby to tu za chvilku nevypadalo jako u Džejdýho na Euroblogu, kde se všechno míchá dohromady jak v té Čapkově pohádce s dortem.

    Jestli to jsou ale skutečně dojmy z vlastního hraní, tak se hluboce omlouvám a polehčující okolností mi budiž ony citované matoucí věty.
    • Je to oboji. Jednu cast hry hral ten designer a komentoval tu, druhou jsem hral ja.
    • Jsou to dojmy z hrani nekoho jineho, chapes?
  • těším se moc, switch verze bude mít exkluzivní hd rumble podporu tak jsem zvědavý http://nintendoeverything.com/syberia-3-may-support-switch-features-like-hd-rumble/
  • "Na obrázcích to není tak patrné, ale v pohybu a zejména při rozhovorech, působí Syberia III jako hra z minulé dekády. Především synchronizace dabingu a pohybu rtů nebo animace obličejů obecně jsou vyloženě odpudivé ... "

    Who cares?
    nic zlozite, nic nove, ziadna highend grafika, hranie na nostalgiu, Oscar... presne taka Syberia ako si ju pamatam :)
    • já teda nevim, ale ve své době sem z grafického zpracování uchcával :)
  • Srcovka!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit