Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jde to nejspíš na Source, ale nějaká straší verze. Beta ukázala - grafika je horší než v jedničce (snad s výjimkou postav), ovládá a hraje se to mnohem hůř než jednička. Ti co píšou první dojmy tak asi nehráli jedničku, protože mají slabé PC a PS4 aa neměli to kde pustit *1* . A ten hák?? OK, snaha o vylepšení, ale je to bída, v jiných hrách jako např. DyingLight to bylo mnohem vychytanější... Škoda no, jinak životnost bude jako u jedničky tj hodně malá (možná to zachrání bezmozci s PS4 aa trušku se to oproti jedničce protáhne).
  • TheGGG
    já se teda těším na singleplayer... pořádnou sci-fi fps bych si dal asap...
    • Nechápu, jak se můžeš těšit na tuhle těžce neoriginální slátaninu bez kvalitního lore... ale asi to tak máš rád.
      • TheGGG
        nepřátelé jsou sice neoriginální, ale pořád je to nejzajímavější sci-fi fps od dob CoD AW, takže smolík anonymku, mě nena*ereš...
  • Aneb jak zase hodit HYPE do světa o hře, která bude mít týden životnost... Ámen
    • Svatá pravda. Ta hra je tuhá ještě než se vydá :D a singl stejně moc lidí nehraje. *5*
    • týden životnosti nemá ani tenhle koment
      • Asharak
        TO proto že je o Titanfallu
  • uaxpk
    Pohání to ještě Source?
    • Jop, biď to nechápu když je to od EA a Frostbite by byl lepší volba...
      • Jack1947
        Není Frostbajt zabugovanej ? *7*
  • Takže vlastně skoro to samý co jednička, snad to lidi budou hrát déle než 14 dní.
    • Jack1947
      23hodin ( pak jsem zničehonic přestal) ... spíš šlo o to že DLC nikdo moc nehrál COOP nehratelný ááá tak dále.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit