Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • U know nothink... Jon Snow
  • lol dobrá blbost, za to bych víc jak 500 nedal
  • Ja si spis od prvni chvile co jsem videl tu hrdinku myslim, ze vetsi inspiraci nasli u Ygritte z Game of Thrones. Nebo je to jen asi nahoda.
    Ale byla prvni, co me napadlo, kdyz jsem videl prvni fotku z hry. *1*
    • Přesně to samý mě napadlo též *6*
    • I kdyz.. ehm.. nahoda..
      Prijde mi to trosku jak pres kopirak. Ale treba tu hru vyvijeji dyl a koncept meli driv. :D
      http://celebritytoob.toobnetwork.com/wp-content/uploads/sites/5/2014/04/Beautiful.gif
  • Chabá a nudná variace lovce dinosaurů a akční adventůry.Slabý výkon konzolí ukazuje že hry na PS4 budou vypadat vždy uměle a nereálně.Nechápu z čeho všichni jsou z tohoto průměrného počinu paf když takových her je spousta a lépe zpracovaných.Mě osobně se to vůbec nelíbí.
    • Souhlas. Další nudná exkluzivita...
    • Je hezke, ze jsi tematicky zvolil praveky slovosled..."Nechápu z čeho všichni jsou z tohoto průměrného počinu paf"...skvostna "horizonstina"...
    • Tvuj osobni nazor beru na vedomi stejne jako Ty urcite vezmes na vedomi ten muj, ze to vypada hodne dobre a uz se moc tesim, az to vyjde. Ale v konecnem dusledku je to jedno, protoze muj nazor je Ti u zadku stejne jako Tvuj nazor me *3*
  • dva konzolisti a zástup frustrovaných PCčkárů. Typická diskuze na Games.cz pod konzolovou novinkou a cenzor samozřejmě nic.
  • delO
    Sony jede *14* Není lepší platforma na hraní her. *14*
  • Nechce se mi věřit že to takhle úžasně šviha na PS4 systému
    • frag.ment
      Právě mám rozehrané Uncharted 4 a je neuvěřitelné, co ze z PS4 dá vymáčknout, takže nevidím důvod, proč by Horizon nemohl ve finále vypadat jako v ukázkách a možná i lépe.
      • Pravda Uncharted vali jak po masle ..byl jsem nadšený. Po strasne dlouhe dobe jsem hral hru u ktere jsem se citil spokojený jak po hratelnosti tak po vizualu a nemluvě o plynulosti. Uzasne.... je skoda ze ostatni A tituly tomu nedosahnou ani po paty.
    • Proto je lepší nevěřit reklamním prezentacím a počkat jak bude vypadat výsledný produkt, jinak je to jako doufat že Cheesburger od McD bude vypadat stejně jako na fotce *4*
      • Tak tak, Sony ráda pohádkaří.
  • Lovci robosaurů? To by se 13ti letym konzolistům mohlo líbit, já raději dospělejší hry
    • Proč se sem se*eš, když ti téma hry nesedí?
      • Protože můžu *2*
        • A co dělá v osobním životě taková existence, jestli se můžu ptát?
          • Do toho ti opravdu nic není, ani to nesouvisí s hrami, takže nemůžeš *4*
    • Morraw
      Jaké jsou ty dospělejší hry ? Fakt mě to zajímá.
      • Europa Universalis 3, OpenTTD, Eve Online
      • To abych psal seznam celé odpoledne, jednodušší bude vyjmenovat ty dvě tři méně dospělé hry *4*
        • trulikuli
          zatím jsi kromě vychloubání žadnou dospěláckou hru nenapsal lolku(mimochodem, není tohle jméno dětské postavičky z pohádky bolek a lolek :)
        • Morraw
          Hele, je to vždycky o přístupu. Já jsem si dokázal najít přesah ve hrách jako FC Primal nebo Starbound. jistě, že 13letý kluk ty hry uvidí úplně jinak. Ale nevím proč by někoho staršího nemohly takové hry bavit. Pro mnohé to bude splněný sen, ptže kdysi třeba na tohle nebyly technologie a každému bylo někdy 13 ;)
          Mám rád hry jednoduché i komplexní. Ale nehraju je kvůli nějaké dospělejší tématice.
  • Koukám, že true jejdasek / Femto už tu zase ouřaduje pod alteregem...
    • Jejdáska taky ukradl, tahle neuvěřitelně hloupý a trapný Jejdasek fakt nebyl, nikdo neni
      • Je to Femto...
    • dobře nezvládáš *15*
  • Vypada a hraje se to uzasne nez si uvedomite, o cem ze to hra vůbec je. Lidi loví ..."robosaury"... Některé hry se snaží být tak strašně originální, až to bolí.
    • To je jedno, hlavně když je to exkluzivní.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit