Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rejsek
    No, po vyzkoušení free alfy Star Citizen, mám o vůbec první vesmírné akci, kterou si kdy zahraju, rozhodně jasno. Je to nářez i přes to, že se tam dá dělat ještě úplné houvno :) Těmahle náhražkama si čas krátit nebudu :)
    • Star Citizenu preju vse nejlepsi ale jeste se asi dooost nacekas.
    • tak aby sis ji nekde nejakou vesmirnou akci zahral, jelikoz SC se sype vyvojarum pod rukama .
      • Další SMARTass?
      • Majkl
        Pokud slovem sype myslíš, že jim to jde pěkně od ruky a s každym updatem vypadá líp, pak určitě *1*
        • http://www.kotaku.co.uk/2016/09/23/inside-the-troubled-development-of-star-citizen
          • Majkl
            Dobrej článek, dost mě to uklidnilo, že hra je na správné cestě
            • Chlapec na to nemá PC, tak hejtuje. *15*
            • Majkl
              to jsem rád, že mě zbožňuješ doufám že se ke mě každý večer modlíš a pokládáš květiny a dary na můj oltář, jinak by to nebylo pořádné zbožňování *14*
            • to jsem rád, možná se roku 2030 dočkáš půlku ze slíbeného obsahu, tedy pokud tam zůstane nějaký zaměstnanec, který by to vydal *15*

              Opravdu zbožnuji fanatické naivní nerdy-hlupáky jako ty...
  • Zlata stara verze webu, kde clovek nemusel rozklikavat clanky a scrollovat jak osel jen aby se dozvedel zanr a platformu pro jakou dana hra je. Prijde mi, ze je to udelane naschval, protoze tak jednoduchou vec mohli klidne davno pridat.
  • Kruci, pořád čekám na nového "Freelancera" a zase nic.
  • Doporučím Endless Sky. Zdarma na steamu i mimo steam.. na steamu to má 9/10
  • sice jsem to nehrál, ale podle trailerů mi to moc jako "variace na FTL" nepřipadá... spíš to na mě působí jako klasická vesmírná střílečka... to že jsou tam nějaké eventy a že je potřeba přeletět od někud někam, z toho variaci FTL fakt nedělá...

    "Krom faktu, že nebudete strategicky ovládat celou posádku korábu, ale místo toho usednete za knipl mrštné kosmické stíhačky, je ve hře rozdílů oproti FTL pomálu."

    To vážně?? asi jsem po ránu mrzutej, ale celé to srovnání s FTL mi přijde jako špatný vtip...
    • To myslej tak ze to je rogue like vesmirna hra kde litas ze systemu do systemu...
    • Zkus si to předstaavit trochu jinak. Představ si FTL jako 3d hru a dostaneš +- Everspace. Rozhodně mi to přijde víc jako rpg/rouge like, než jako vesmírná fps.
      • no i když si představím FTL jako 3d hru, tak výsledek vypadá úplně jinak...
        bez manažování posádky, řešení krizových situací při souboji,opravování lodi, hašení požárů pomocí vypouštění vzduchu, hybridních tahových soubojů, infiltrovaní cizích lodí, to pro mě těžko může být variace na FTL...

        chápu že ta hra má určité prvky z FTL, ale to co u FTL považuji za hlavní jádro hry, v tom prostě nevidim...
        • nightborne
          VARIACE. A ono to nemá některý prvky originálu. Ach bože.

          A taky jsem po ránu nějakej mrzutej. Roguelike vesmírná akce, ve který na mapě vybíráš sektory, skoky stojej palivo, potřebuješ doletět na konec, a hru tvořej náhodný dropy technologií a náhodný setkání, souboje? To je pro mě FTL z vlastních očí, jenom se tam bojuje trochu jinak.
          • Právě že to nemá ty zásadní prvky FTL, vynechat z FTL nutnost doletět na konec, a dát tam místo toho exploraci a nějaké mise, pořád to pro mě bude stejně dobrá hra, možná i lepší... procedurálně generovaný postup hrou je prvek libovolné Roguelike hry... tudíž bychom touto logikou, s trochou nadsázky, mohli tvrdit, že Everspace je variace na Darkest Dungeon...

            Nechci se tu dál dohadovat o slovíčkaření... ale napsat že Everspace přebralo některé nápady z FTL, by mi přišlo méně zavádějící, než napsat, že to je Variace na FTL...
            • rozhodně netvrdím, že to je špatná hra, vypadá celkem pěkně... jen ve mě nadpis článku vzbudil naději na něco trochu jiného :)
            • nightborne
              No vidíš, pro tebe je ve FTL klíčovej bojovej systém, pro mě třeba zase to, že je to vesmírná roguelike, normálně se o tom dá debatovat. Jenom mě popudilo, že když s něčím ne úplně souhlasíš, musí to bejt hned špatnej vtip.

              Sveďme to nicméně na ranní rozmrzelost, a rovnou ještě dodám - píšeš, žes Everspace nehrál, klidně ti ji doporučím, hraje se fakt příjemně a třeba v tom pak tu FTL taky uvidíš o fous víc =).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit