Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Zásadní věc je že to bude zase endless grind nebo ne? proto řikám takovejch a lepších griondů už na pc je fůra a vůbec je nejvtipnější že si ani neumí vymyslet vlastní klient a pojede se přes blizzard? wtf lol.
    • Nebudou vymejslet dalsiho klienta snad. Je lepsi kdyz pouziji zajetyho. To co tu je pochybny je pouze volba, tedy blizzardi app., ale vzhledem k tomu ze "Activision", tak to bohuzel smysl dava. V budoucnu se muzeme tesit i na CoD.
  • MickeyMutant
    U článku máte némlich stejnej obrázek jako u Destiny PR textu půl dne zpátky. To nedělejte, lidi si to pak pletou.
  • ringmancz
    já to nečetl celý, ale proč tam není napsanej autor? to jsou dojmy celé redakce?
    • autor: PR clanek
    • MickeyMutant
      Nejsou, autor se v článku párkrát prokec. Třeba v posledních odstavcích, kde mu zůstal viset. Singulár. A proč se nepodepsal? Přičítám to jeho vrozené skromnosti.
  • Mám jenom steam a battle.net. Onlinovky, které chtějí instalovat nějaký svůj dodatečný malware mají hold u mě smůlu, nebo já mám smůlu? Pokud se jedná o single player hru, tak raději než si instalovat nějaký balast do počítače sáhnu jednoduše po warezu. Podle mě je to prachobyčejná šikana platícího zákazníka stejně jako nesmyslné ochrany, které se stejně prolomí.
    • Jack1947
      Někdo to platit hold musí *3*
      • Naučte se radši oba používat slovo holt
        • Jack1947
          Oo néé to bylo schválně *5*
  • Víte vcelku chápu, že každý chce mít svoje nadobíčko pod kontrolou, ale víte co, ať ty firmy už jdou do prdele, jako už to začíná být šílené: Origin, Uplay, Battlenet, Steam, GOG, MS Store a v neposlední řadě co mě už položilo do kolen je Bethesda.net. (Všimněte si podobného názvu s Battle.net, a nejen to ono to vypadá úplně 1:1 jako Batttle.net, ten kdo hraje Quake tak ví...) Já opravdu doufám, že Destiny a nový Quake jsou výjimky, protože se z toho akorát brzo všichni poserem. Dojde-li na přeinstalci OS, pak následně instalovat třiprdele bloodwaru. Vím, že jsem si ten to verbální výstřik asi mohl nechat ale už jsem to musel prostě ventilovat.
    • Taky ti napíšu jeden verbální vystřík. Kup si konzoli a nebude ti praskat pindík z bloodwaru.
      • jo to je rada nadzlato vadi ti bloodware co muzes odinstalovat neboho nepouzivat koup si lowzoli a mas bloodware uz v jadru OS *1*
      • Tam mu bude praskat pindik ze vseho ostatniho.
    • wow o bethesda.net jsem ani nevěděl, ale to je novej stupeň retardace...takže novej TES bude asi tam co?
      • Na novej TES zapomen.
    • Taky uz je toho na me moc. Steam a GoG poustim jen, kdyz chci hrat a beru to jako nutne zlo. Na druhou stranu Battle.net mam pusteny porad, protoze to je perfeknti doplnek pro temer kazdeho co hraje wowko, nebo jinou hru od blizzardu *4* Clovek je porad k zastizeni, bez nutnosti zapinat hru ..... a pokud ho to zacne stvat, tak hru zase muze spustit bez appky, nebo si nastavit, aby se vypnula pri spusteni hry, ...
      Nechci, aby to vypadalo jako reklama na blizz. Jen jsem chtel rict, ze nekomu to muze vyhovovat *1* a u kazdeho to bude jine

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit