Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Trochu mi to připomíná MoO2, ale s hexy, což mi v té hře vždy scházelo. Docela bych si to s chutí zahrál. Má někdo nějaké zkušenosti, aby mi dal nějaké zajímavé informace?
    • Přečti si článek ne?
  • CRYPT
    To je tak prekrasna grafika az me slzi oci....
  • Vypadá to nadějně, ale prosím změńte v UI ten příšerný cinkavý zvuk. To tak rve uši, že bych se bál na cokoliv kliknout.
  • tady je krásne videt že jen vule nestačí. chybí jim proste lekce z gamedizajnu nebo talent, nebo proste jen zdravý rozum a vkus, chcete li. umím se predstavit krásne minimalistickou grafiku ale tohle je proste preplácané vizuálne a hexy opravdu ne, dekuji. navíc to vypadá jako kopírka každé druhé 4x vesmírne hry co tu už je...
    • Paulcz
      Bobe, že ty máš na tyhle srance co tu píšeš generátor? :)
  • honcka
    Můžete porovnat s ostatními 4X strategiemi, píšete komplexní, u mě je komplexní 4X Space Empires případně výše jmenovaný Star Ruler, Jinak mě baví Stellaris (generované příběhové pozadí) a Endless Space 2 (rozdílnost v rasách)
  • Doporučuji mrknout na Steam po "Star Ruler 2", je ve slevě - tady to klasicky nemá ani kartu hry, ale je to docela originální 4X strategie. Dal jsem na jejich velmi pozitivní recenze, zatím jsem prošel tutoriál a mám rozehranou první "učící" hru, ale stojí to za to.
    • Přijde mi vtipny napsat docela originální u druhého dílu ze série :D
      • https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=824408837 tady je použitelný a hlavně aktuální (DLC) návod, je to vysvětleno hezky a se screenshoty, krok po kroku, takže se to dá vzít i jako recenze, jak se to hraje.
        • Konečně smysluplný komentář. Díky.
      • Nic podobného jsem nehrál - hlavně systém surovin, ekonomiky a diplomacie. Výzkum je klasičtější, ale i tak tam jsou zajímavé prvky, že občas ten výzkum stojí něco jiného než RP, případně je to možnost. A stavění lodí už je taky poměrně rozšířené, nicméně UI je perfektní a velmi přehledné a funkční, což se bohužel o hromadě her, které si hrají na "komplexní" nedá říct. A to že odkazuji rovnou na 2, tak to bude tím, že mě celá serie úplně minula (když tady se radši dokola píše jen o těch několika notoricky známých hrách nebo se vytáhne nějaký pixelart aby se neřeklo) a dostal jsem se k tomu až teď, navíc co jsem zatím četl a viděl, že SR1 je jen lehce nadprůměr, kde se tvůrci učili, ale až SR2 je kvalita. Zejména to UI, takže i 2 může být originální.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit