Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • StarejKokos

    Hele podle tvurcu tyhle "volby" jsou vždy správně, tzn at se rozhodnete jakkoli, rozhodnete se spravně. Tak to sou mi teda volby jak sviňhe

    • Tím chtěli říct, že volbou se nic zásadně nepokazí a půjde to dokončit.

  • Nikdy jsem nepochopil proc tam maji to prolinani s pritomnosti. Palite kanonem na druhou lod, splhata po stezni, lokalizujete svuj cil, souboj na zivot a na smrt a bam nesete flash disk do 3. patra. Pri tom si samozrejme uvedomite, ze postava, za kterou hrajete, je nekolikset let mrtva, vsechno se jiz stalo a vase konani je zcela zbytecne.

  • Lukass

    Ha ha ha,  tomu muze verit jen blazen.  Ukoly v hrach od Ubisoftu sou odjakziva ubohost s nulovym dopadem na pribeh,  hratelnost.  Jedina vyjimka je Assasin Creed 2

    • iSpirit

      jo a jaké questy ve dvojce mají dopad na příběh a hratelnost? Pověz, jsem zvědav😉

      • Lukass

        Ve dvojce je aspon citit nejake smer,  zajimavy questy,  karneval,  litaci stroj a dalsi.  Vsechno uz si nepamatuju. 

        Od te doby to ubisoft seka a nic poradnyho nevydal. 

        Watch Dogs 2 neni tam jedine zajimave quest.  AC Black Flag: to stejny,  questy sleduj,  prines a v ppdstate jedine zajimave quest je v mocalech. 

        Nove Assasin to stejny,  Wildlands,  Far Cry,  obrovska nuda,  furt to stejny a questy uplne o nicem. 

        • Jack1947

          S poslední odstavcem souhlas ohledně Wildlands a víceméně to samé bude i u Far crY.

  • No nevím, většina těch voleb asi nebude mít převratné následky, ale některé věci změní včetně toho, jaké postavy z příběhu zmizí a jaké ne, nebo jaké úkoly dostanete.  Ukázali to na jiném videu i s následky. Tady:

    https://www.youtube.com/watch?v=W5dKcvUshuI

    Jinak koho to zajímá, něco o příběhu a herním světě s titulky

    https://www.youtube.com/watch?v=O_3M_wv62oo

    • Jack1947

      Tak jasně ale zase plus za to že se chtějí někam dál posunout...

  • Takže zase repetitivní úkoly jako v Origins: Najdi, zachraň, zabij, opakuj. 

    Ne, díky.

    K vlastní triéře jsem se dostala prakticky až na závěr tříhodinového dema, potom, co jsem zachránila zasloužilého kapitána z tábora banditů vedených jednookým Kyklopem.

  • Rozhodnutí? Větvení? Takže už "nepřehráváme" vzpomínky našich předků? Zopakujte mi někdo prosím, proč se to ještě jmenuje Assasins Creed?

    • MickeyMutant

      Protože v truhle najdeš asasínskou kápi, co si můžeš narazit na bednu. A pak beztrestně předstírat asasína, ač ti mají v historii ještě ca 15 století volno.

      • TheGGG

        ještě že doteď se AC serie držela historické přesnosti pokud jde o hašašíny....

    • To bude asi chyba Animu nebo neúplné vzpomínky. Pro další díl Ubi určí, co je kánon. :)

  • MickeyMutant

    Proč mají proboha v trailerech ten děsivý řecký přízvuk? Vždyť to nedává smysl. Staří Řekové sice mluví anglicky, zato řeckou angličtinou? Jako kdyby třeba v Kingdom Come mluvili anglicky, ale aspoň s tou nejhorší českou výslovností. Pokud si pamatuju, tak třeba v AC: Unity nikdo francouzskou angličtinu nepředstíral mon Dieu!

    • JamesFaith

      V tom případě si ale taky napamatuješ, jak je za to na fórech strhali, protože v Eziově trilogii, AC3 i AC4 na ty přízvuky dbali.

      • MickeyMutant

        Ne, že si to nepamatuju, ale nemám o tom ani tušení. To si fakt někdo stěžoval, že Francouzi v 18. století spolu nemluví anglicky s francouzským přízvukem, ale jen anglicky🙂?

        • JamesFaith

          Ano, protože do té doby to tam bylo. U AC1 si to osobně už nepamatuji, ale u těch ostatních jo.


          AC2, ACB - všichni mají italský přízvuk

          ACR - postavy s tureckým přízvukem, Altairův nový dabér má arabský přízvuk

          AC3 - Indiáni mají přízvuk, u ostatních jasně slyšíš britský, irský a další

          AC4 - Edward má velšský, dabér Adewalého je stejně jako jeho postava z Trinidadu


          No a v Odyssee jsou skoro všichni hlavní dabéři Řekové nebo řeckého původu

          • MickeyMutant

            Jednička a dvojka je tak dávno, že si už nevzpomenu, a pak jsem jen pro legraci zkoušel Unity, i když mi bylo jasné, že jenom nakouknu a půjdu. Takže ti věřím, že to tak s těmi ostatními díly je. No co k tomu říct? Když si to zákazník žádá, tak to má smysl, i když to smysl nemá.

        • TheGGG

          ani lidi tam ty přízvuky chtějí... stejně jak u němců ve hrách z wwii

          • Jack1947

            Nechápejte špatně ale MICKEY was vytrollil😀😛😎

            • MickeyMutant

              Jacku, nezlob.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit