Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • BTW v gameplay je celkem jasně vidět že náš přítel je vybaven hidden blade.
  • se ti divím Aleši, řešit něco tady se zdejšíma PC pablbama. Vždyť youtube komunita(jak jsi správně poznamenal) není moc odlišná od této(bohužel)
  • Nevím proč tu řešíte recenze úplně jiných her. Za mě jsou tyhle dojmy z hraní napsaný skvěle a na tu hru se opravdu těším (mám ji už koupenou). I pro mne byl samozřejmě nejlepší druhý díl, ale i Brotherhood sem si užil. Pak to byl jen postupný úpadek série. Black Flag byla poslední AC hra co jsem si byl ochotný koupit a zahrát a námořní bitvy jsem si celkem užil. Za mne se opravdu těším, i když mě moc mrzí, že hru nezasadili do období kdy se pyramidy stavěly. To období bylo mnohem zajímavější než Kleopatra. Ale budiž, Kleopatra je zase o to známější a bude fajn se s ní potkat.
  • Tak všichni přítomni assasini budou pindat furt ale za mne to chtělo změnu a ona když nastala tak je to furt špatně, demo vypadá dobře, ta obrovska plocha herní doby za 1600kc se oplatí a bude to Top AC.
  • Jack1947
    Pokud tam budou truhly ( ovšem ne ty za penouze nebo aplikaci v mobilu) tak jo bude a konekonců třeba v UNITY mě vedelejší mise celkem bavily... na Syndicate si moc nevzpomínám tam jsem k nim byl dotlačen.

    Nerad bych aby se zbytečně hráč tlačil do nepovinnýh misí a byla tam iluze grindu. Odpočatí jsme tak snad to tímhle nezkoní, at to udělaj když musej podobné jak Wildlands sice to bude ubijejicí ale příběh se bude postupně skrze vykreslovat.
  • Muzu hru hrat i kdyz jsem predchozich 15 dilu preskocil? Naposledy jsem hral dvojku a black flag, prisel jsem vube co neco?
    • nie
      • opravdu? :D Ptam se naprosto vazne, ja tu serii odepsal uz po trojce ale black flag prijemne prekvapil, od te doby jsem to nesledoval.
        • je to stale rovnake. o nic si neprisiel
        • Lukass
          Hral sem presne to stejny co ty, jeste zkus Roque to neni spatny a celkem me to bavilo.
          Jinak o nic neprisels, dvojka je klenot, a novejsi dily nestoji ani za stazeni.
          • Dam tomu sanci, nejak jsem na assasina dostal slinu, popripade reinstaluju dvojku no ;)
  • takze zabavny nie je..ale inak 9/10 :D
  • Veskoslav
    Ze začátku nadšení. Starověk je moje oblíbené období. U Unity to bylo to samé. Nádherně zpracované interiéry atd. Žel bohu neudělám tu stejnou chybu jako u Unity, tedy zakoupení. Ta hra už mě nechává naprosto chladným a stala se naprosto nezajímavou. Na skvělý II. díl či příjemné překvapení v podobě IV. dílu se nebude konat.
  • ten svet vypada skvele...klasicky
    stve me ten dron,sekane pohyby v soubojich a ty zlaty cisla a grafika...temer stejna co ve far cry 5...dost me to tam rusi...

    ale tak za pul roku za 500 to bude dobra koupe :)
  • Tak otázka je, jestli po tom tuctu+ AC her bude hra ještě vůbec zábavná pokud jde o příběhové mise? Propliž se, zabij, přines 1000x jinak? Kdysi to byla velká zábava, teď už je to fakt jen ždímačka na prachy a to je jedno, jestli protagonista bude mít holubího drona a zajíce, co klade pasti, jako parťáka nebo bude mít jetpack a laserový pohled. Na to už byl ale rovnou sáhl po jiný hře, než se trápit, jestli příběh bude k něčemu, nebo zase k ničemu :).

    Tak snad nám zůstane aspoň ten vedlejší efekt encyklopedie historie, v tom byly všechny hlavní AC hry vždycky super.
    • nechci být za kverulanta, ale i historické události a postavy co AC ukazuje mají s těmi skutečnými společného jen opravdu pramálo, jediné co jakž takž odpovídá jsou některé modely budov

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit