Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Age of empires a hlavně jeho druhý díl byl jeden z nejlepších strategií v době kdy vyšel a pro někoho a díky HD remaku taky dlouho potom... tohle prostě nepůsobí nic moc a je to vidět je to prostě už jen značka. Takže ne zůstane nepřekonáno - beztak tam nepujdou dát cheaty a stejně jako v Empire earth 2 mít budoucnostní jednotky a všechno rozmetat na cucky :D to mě vlastně bavilo nejvíce zlatá doba cheatů *14* *5*
  • Nechápu, když mám AoE 2 HD, má smysl to kupovat?
    • Tilwaen
      Pokud si chceš zahrát jedničku, tak ano. Pokud máš radši dvojku, zřejmě ne.
    • Ne. Je to vyloženě trapné vytřískávání pěněz.
  • Že by tu blbost s nemožností nastavení dalšího osévání polí nebyla? Je to zatím Beta, tak závěry nechám až na konec února. Spíše mne štve, že za krabicovku a digitál jsem už zaplatil a teď to chudák MS chce znova, tomu se říká dojení nostalgie....
  • Proč to vypadá tak hnusně? :) To zase dali nějakým patlalům, ach jo.
  • Těmi chybami jsem myslel Dawn of War 3, je pro ujasnění
  • JakubT
    Wololo, wololo... Vašek dává 10/10...
  • Vždyť je to BETA! Kdyby byla bez chyb, už by tu byla dávno konečná verze hry. Z tohoto důvodu nechápu lamentování nad AI. Až hra vyjde, uvidíme.
    • vaclav.pechacek
      Taky doufám, že se to ještě změní, ale plná verze má vyjít už za 14 dní.
  • Takže to není remaster AoE2 ale 1,..co chvíli se starat o pole při bitvě?..to fakt ne, takové porodní bolesti při hře už nestrpím *1*
  • Ty voe...neposkvrněná jak lůno bohyně Artemis....uffff....to je hodně ufffff, Vašku :D :D
  • Snad se Relic ze svých chyb poučí a naservíruje nám plnohodnotný remaster této klasiky! ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit