Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ravenshot
    Možný nástupce zrušeného World of Darkness? Nu proč ne, jedině dobře! Tak uvidíme, jestli to klapne. Utnutí vývoje WoD pod hlavičku CPP Games dost zklamalo.
    • wenceslaus
      Začalo to vznikat právě jako reakce hned po ohlášení zrušení WoD MMORPG od CCP (páááni) od zklamaných fanoušků. Tj. chtějí, aby to byl jeho (hodně podobný) nástupce, ale nemají žádné zkušenosti, co já vím (přesto asi něco přispěju - tahle snaha je chválihodná).
      • Ravenshot
        No jo no, nemit zadne zkusenosti je vzdy hodne riskantni. Na druhou stranu jsem videl, ze prispeni dovoli pristup uz do alpha verze, ikdyz teda jen pro lidi, co prispeji hodne. Tak snad s pomoci hracske komunity by dokazali mechaniky a dalsi veci radne vychytat. Drzim jim pesti, at se jim penize podari vydelat.
        • Jejich tým vývojářů sluchu komunity skutečně naslouchá. Je to vidět už na jejich fóru, že ta odezva úspěšně probíhá. Projekt zatím vypadí velmi slibně.
          • *vypadá
  • Permadeath je nanic, a nejspíš to bude důvod, proč to neklapne
  • Vypadá to hezky, ale permadeath systém mi příjde pěkně na h*vno.
    • Tak ona permadeath mechanika nevypadá zas tak děsivě- http://dogma-universe.com/en/forums/topic/death-itself-permadeath-and-other-mechanics/

      Čeho se ale nově obávám je, že dev-team nemá podle všeho žádné velké zkušenosti, nebo alespoň takové, kterými by se chtěli pochlubit.
  • "Goticka"? Co to je za demenci? To zase bude emoteplousarna plna gaybrujahu ....
    • Netreba dalsich slov: https://cs.wikipedia.org/wiki/Gotika
  • Nevypadá to špatně, ale mám obavy, jak bude fungovat atmosféra skryté upíří společnosti v onlineovce.
    Chtělo by to další Vampires: The Masquerade.
    • no, kdyby to bylo podobný třeba The Secret World... ale na to tu vlastně máme The Secret World :D
  • Tak snad to budou normální upíři a ne twilight fag vampires
    • To byli veganopíři! :-D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit