Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Jak už jsem psal dříve na mobil dobré byt asi ( někdy max před 10lety) na pc... tak kdo chce ten zapaří že
  • Tohle fakt nekdo vydal?! V dobe kdy maji procesory bezne 4 a vice jader jedou na 3GHz+ lepsi prumerna grafika ma alespon 2GB a hraje se na 24palcovych monitorech a nekdo vytvori tohle?! To jako vazne?! Jako nic proti pixelartu, ale tohle je ubohy! I hry z pocatku devadesatych vypadaly lip jak tohle! Fakt neuveritelny.
  • Random komentář stěžující si na vysoké hodnocení, pokračující pasivně agresivním odsouzením pixelové grafiky a příklonem hipsterů a havloidů Games.cz k indie hrám. Denní dávka emocí splněna, zítra se jde nanovo.
  • samuel.polak
    ak je toto simulator tak prave hrajem simulator komentovania kde najblbsi prispevok vyhrava
  • Co je spatne s tou grafikou? Aha, je nejaka kostickovana. A ja, ze je porucha na mym monitoru.
    • To je hra na VR headset, ve 2D to tak parádně nevypadá.
  • Z recenze jsem mel takovy dojem, ze Pavel se pri jejim psani bavil vic nez pri hrani.
  • kostejnesmrtelny
    Obstojná recka, já bych byl trochu kritičtější. Na mobilu to smysl asi má, na PC ani omylem. Hlavní problém je v tom, že hra je prakticky celou dobu stejná, na konci děláte to samý co na začátku a taky level caps se zaklopí příliš brzy. Příběh (dost o ničem) skončil někde mezi třetí a čtvrtou ligou ze sedmi a pak už je to jenom čistej grind.

    Jinak nicméně originální a celkem roztomilej počin *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit