Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Black Fag..
  • v roce 2014 nás čeká assassins creed v: modern killer :D . ubi, dochází vám nápady
  • Jestli to bude jen trošku jako dobývání pevností v AC3, tak se téhle hře raději vyhnu velkým obloukem.
    Ono se mi vlastně vůbec nelíbí, kam celá série směřuje. Moc akce, málo assassínství. Když se ohlédnu na předchozí díly: AC1 byl jen takový prototyp, který nám ukázal, co by mohlo být. 2. díl přinesl řadu vylepšení, ale pořád zůstal někde na půli cesty. Brotherhood byl spíš jen větší datadisk, Revelations byl už nastavovaná kaše a na mě působil dost odfláknutě (i když prostředí se mi líbilo). A potom se objevil AC3 s Connorem, kterého musel podle mě nenávidět úplně každý už po hodině hraní, a s příběhem, který byl na Assassiny naroubovaný dost neuměle. Proč mě nemohli nechat hrát za Haythema?!
    A jakoby jim ohlasy na AC3 nestačily, teď chtějí přijít s novým ješťe akčnějším dílem, který už nemá s řádem Assassinů vůbec nic společného?!
    • Tilwaen
      Problémem je, že na Ubi fórech / FB jsou ohlasy převážně ve stylu "AC3 is the best game ever" a jakýkoliv kritický názor v tomto moři zanikne. Jinak s Tebou převážně souhlasím.

      Jen trochu odbočím - včera měli na svém FB ( https://www.facebook.com/assassinscreed?fref=ts ) odkaz na anketu na GameSpotu o nejlepší hru letošní E3; na obrázku byl Thief vs. AC4, s popisem "you know what to do". Živě jsem se bavila v komentářích, kde se to jen hemžilo zvoláním "Thief!" apod., AC-fans nikde *15* Na krátkou chvíli jsem si myslela, že snad lidé dostali rozum; nicméně teď už cenzura zapracovala, komentáře, které měly včera 200+, dnes nevidno - holt to asi Ubi nerozdýchal *15*
  • Hm jen se bojím aby to nebylo vše moc jednoduché jak pro malé děti ..... uvidím kam kdo dostřelí lod vydrží až moc atd ...
  • Stále marně přemýšlím, co to má s Assasinem společné. Já si vždycky myslel, že to byla sektářkská, téměř fanatická organizace, která si zakládala na nenápadnosti a specializovala se na různé druhý osobních soubojů a různé typy vražd. Ale asi jsem se spletl. AC III je "patriotismem" prolezlá hlupota, kdy chyby předchozích dílů zůstaly a přišly nové. Nakonec to naprosto zabily koncepcí DLC, která naprosto vyvrátila předchozí díly, které se snažili zacházet s historií alespoň njějak slušně a doteď mi přijde například zakomponování Leonarda da Vinci jako skvělé:) Ale co čkeat proboha od tohoto titulu? Piráti, vrahové a zloději. Žádná tajná sekta, žádné tajné pevnosti atd. Johohoho, rum a nesmyslný koncept....
    • Tilwaen
      Ještě chybí zombie, vidím to na příští AC námět *4*
    • Mě osobně todle více sedí jak AC3 .. na jednu stranku máš pravdu na druhou zapomínáte, že AC příběh mluví o assassínech i v moderní době takže museli projít a bylo jich potřeba všude takže na tomhle není zase tak nic špatného.
      • Problém je ten, že "obleček" Conora v té době pusobí jako pěst na oko. Ve středověku a renesanci se ztratíš, ale v té době?
  • Nechapu, proc se to stale jmenuje AC, kdyz to s puvodnim konceptem nema nic spolecneho
    • Normalni klasicky vyvoj snad ne? Kdyby ten koncept byl porad stejny uz od jednicky tak by asi vsichni nadavali ze je to porad stejne a ze je to nuda ze by autori hry meli na to konecne zapracovat. Oni zapracuji, snazi se prijit s novyma vecma aby zaujali a zase se to nelibi. Vzdyt vy vubec nevite co chcete a at je to cokoliv jen mamrate kravoviny jen proto aby ste si mohli ponadavat.
      Ja koupil AC1 a litoval jsem, hra me po chvilce prestala bavit.
      Jestli prijdou snecim novym budu jen rad a mozna 4ku koupim.
      Bez vyvoje by to dopadlo jako stupidni CoD ktere je cele totalni fraska a hraji to jen hlopi lide kterych je opravdu pozehnane.
      • Koncept Hitmana sa ktovieako za tie roky nemenil (okrem prechodu z Codename 47 na Silent Assassin) a nemyslím, že by sa hráči práve sťažovali *7*
    • mdkGT
      Ja ti to vysvetlim, $$$$$ $$ $$$$$$$$ $$$$$ $$$$$$$$$$ $ $$$$$ $ $$$$$$$ $$$$$$ $$$$$$$$$.
      • Chci podíl
  • Bude to proste také http://www.databaze-her.cz/hry/age-of-pirates-ii-city-of-abandoned-ships/ , v krajšej grafike a arkádovejšie, škoda, že sa to volá Assassin’s Creed, stačilo by: Black Flag
  • to bude vyšperkovaná hra :-)
    • Tilwaen
      Zajisté, když má teď AC vycházet co rok, tak to bude vyšperkované... *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit