Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • orgic

    Rozhodně doporučím české Mashinky, jsou sice zatím v předběžném přístupu, ale obsahu je přesto dost. Minimálně za vyzkoušení určitě stojí.

  • Vláčky jsem nehrál hodně dlouho. Doporučili byste mě, prosím, nějakou novější vláčkovou tycoon hru? Díky.

    • Transport Fever, ale už je oznámené pokračování, tak bych možná vyčkal. + je dobré si nastudovat mechaniky hry, ať nedopadneš jako zdejší recenzent, který to zavrhl, protože nepochopil, jak funguje herní ekonomika.

  • kkING

    Muze nekdo poradit, ktery tycoon si tedy vybrat ?.... jedine kriterium je co nejvetsi podobnost v hratelnosti s Railroad tycoon 2😍

    • Railroad tycoon 2. Railway empire je blízko, ale úplně mi nesedlo. Nejlepší z těch novějších her je asi Transport Fever, ale to je zase blíž Transport Tycoonu než Railroad.

  • Marines
    Tuhle hru jsem si už na STEAMu vyhlídl, ale musím přiznat, že mne zcela uchvátil "Railway Empire", kde už jsem skoro na 200 hodinách. Bože, jak ten čas letí.... nestíhám hrát....
  • tady ty vláčkový tycoony mi už asi dávaj docela zabrat – vždycky vidím na něco recenzi/promo/trailer a říkám si, že to vypadá docela dobře, že bych to mohl zkusit. pak to hledám na Steamu a zjistím že už na tom mám 30 hodin.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit