Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bukrr
    Po vyzkoušení epizody 0 jsem byl docela zklamán. Udělali tři postavy, každé dali jednu BJovu vychytávku a ani se neobtěžovali změnit zbraně, aspoň ty na blízko! Kvality nového Wolfa stojí i na postavách, teda aspoň já to tak mám, bez BJe to bylo takové nic moc, normální střílečka. Akorát se chystám na první epizodu, takže doufám, že pak budu moci přijít a kát se *15*
    • Jack1947
      Když na to koukám zpětně tak tohle jen o tom aby prodloužily životnost hry- už jen to prorážení zdí o něčem mluví.
    • TheGGG
      no BJ byl v posledním díle strašnej trapák a ostatní postavy byly odpad, takže možná lepší že je tu změna
      • bukrr
        Nový postavy odpad určitě nebyly a staré byly "jen" upozaděny na úkor nových. Za mě vše v pořádku.
        • TheGGG
          tak to máš špatný taste, protože nové postavy byl takový cringe fest a trapas (myšleny ty co byly nové v colossusu), že jsem z toho skoro blil... fakt hrůza *11* *11*
          • bukrr
            Asi jo hele. V čem ti přišly tak hrozný?
            • bukrr
              S tím by se dalo souhlasit *5*
            • TheGGG
              klišé, afektované, uřvané, příliš rádoby over the top... předchozí wolf měl pořád i trochu té seriózní atmošky a kombinoval humor s vážnou tématikou, tady už je to jen buranská křupanská antifa komedie...
          • Jack1947
            Mohli si odpustit ty ryze převlastenecké vsuvky a vůbec to prostě zkazily cutscéna s nějakýma nezajímavýma vedlejšíma podřadnýma postavama které utkvěly v paměti jen díky té negro afro opice *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit