Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Měsíc to není, ale je fakt že DLC vyšlo docela brzy.
    Co se týče obsahu, tak bych neřekl, že hra nic moc nenabízí. Jen ta hra jde trochu jinou cestou než je většina hráčů vesmírných her zvyklá. Dle mého názoru je to spíše FTL převedeno do 3D s malou lodí bez managementu posádky s "arkádovým modelem všeho ".
    Už když jsem to kupoval tak jsem věděl že to nebude nový Freelancer, X, Elite, Star Citizen atd.
    Ale jako oddychovka je to celkem super, jen si člověk musí zvyknout na to, že ta hra po hráči v podstatě vyžaduje, aby umíral. Jak mile to člověk pochopí tak ta hra je hodně dobrá.I když je fakt, že mě vždy trochu štvalo to omezení času, které mohl člověk strávit na jedné mapě
    S DLC zatím taky asi počkám až jich bude víc.
    • Sry byla to reakce na Nikz
  • možno bude Battlefield Space v roku 2025 *1*
  • TheGGG
    proč nemůže vyjít podobná space hra, s dobrým příběhem, velkou lodí s posádkou a pořádnými bitvami, možností přistát na planetě atd.... vždy jen nějaké lítání ve stíhačce od planety k planetě
    • Nainstaluj si FreeSpace 2, na to FreeSpace Open Installer. Máš tam spoustu user/ofiko kampaní v HD vylepšené grafice (stále se na tom pracuje) kde najdeš desítky hodin super příběhu a epických bitev. *3*
      http://www.hard-light.net/forums/index.php?topic=87537.0
      • Ach jo Freespace 2 to je srdcovka.
        A ako pises FS Open tu hru nadherne vylepsuje. Plus tie rozne kampane ako babylon, Blue Planer, Derelict atd.
        Tiez som pracoval na svojej kampani s vlastnymi lodami ale zial nejako som to nedokoncil :(
        Mozno ked budem starsi , deti vyrastu tak tu moju kampan dokoncim.
    • Zkus napsat Ježíškovi *1*
    • MickeyMutant
      Protože Chris Roberts má příliš mnoho peněz.
      • Zítra v 18:00 je CitizenCon, tak jsem zvědavej co ukážou a ta 3.0. verze tu bude do konce roku a po ní dost rychle 3.1. a 3.2. (většinu toho co ty verze mají obsahovat už mají hotovou). a Očekává se, že po vydání 3.2. by už mělo být dostatek herních mechanik na vydání první epizody SQ42 ;-)
        • PS: 3.0 měla být v červnu, pak to odsunuli na srpen, pak na září s tím, že to výjde s GamesConem 2017, tam ukázali totální bug fest a řekli, že by to mělo být v říjnu a teď říkají za pár týdnů. Divadlo...
          • Máš pravdu i nemáš...Interní plán, který na žádost backerů zveřejnili počítal s Červnem, ale nikde nebylo vytesáno do kamene, že to vydají. Ano, taky mě trochu štve, že 3.0. se odkládá, ale na druhou stranu to chápu. Udělat něco tak komplexního není jednoduché a objevuje se tam spousta bugů, co je ale pozitivum, je fakt, že ikdyž to odkládají, tak zbytek týmu pracoval na dalších věcech pro 3.1. a 3.2. a na vydání těchto verzí se nebude po vydání 3.0. dlouho čekat.

            FYI: 3.0. už vydána byla, má to nejužší skupina backerů, kteří se v minulosti osvědčili jak skvělí bugreporteři a s nimi to právě odlaďují.
            • Kdybys aspoň nekecal...Na Gamescomu 2016 řekl, že by rád vydal verzi 3.0. do konce roku, ale předem říkal, ať ho nikdo nechytá za slovo..a co se SQ42 týče, tak tam moc informací nepodal a už vůbec ne o datu vydání...
            • Mno, pravda je, že už minulý rok v lete (alebo koncom leta, nvm) sa chris dušoval, že do konca 3.0 roka 100% vydajú. A pred rokom zrovna tak tvrdil, že do konca roka bude SQ42 prakticky hotové a nasledujúcich pár mesiacov budú už len ladiť...

              Ale optimista to je, to sa mu musí nechať *1*
        • SQ42 měli ukázat už na GC2016. Na GC2017 ani zmínka a na CitizenConu2017 to taky nemá být. Tomu řikám ojeb a zkoušení trpělivosti. Absolutně mě nepřekvapuje, že lidi refundujou.
          • Refunduj ten mozek co si dostal
  • Nebylo to tak mesic zpatky este v early accessu? Co jsem cetl, tak toho hra samotna zas tak moc v sobe nenabizi, takze pokud uz tak brzy po vydani ryzuji penize novym obsahem, asi si bude lepsi pockat az takovyzch dlc par vydaji a koupit kompletni edici.
    • Je venku 5 měsíců a nabízí toho opravdu hodně.
      • To rad slysim, asi jsem povetsinou videl ta negativni hodnoceni.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit