Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevie sa kedy, respektíve či vôbec, bude GOTY edícia? Alebo niečo čo bude obsahovať všetky DLC?
    • x_ander
      Taky doufám, že bude. Čekám na ni...
      • já též *3*
  • Rhulad
    Photoshop v akci jak neobvyklé u této hry. Se snad tvůrci stydí za svůj výtvor?
    • Malleth
      Čekal sem kdy se tu ukážeš a za tuhle hlášku by tě měl někdo proplesknout, aby ses probral. V podstatě všechny screenshoty dneska projdou nemalou úpravou ve photoshopu.
      • Rhulad
        No až na to, že mě většinou z toho očí neboli. Jak jsem viděl ten screen tak mě ty oči vypadly z důlku. Na druhou stranu já se tvůrcům nedivím, jelikož ty omalovánky z roku 123. No taky bych se za to styděl.
        • A ty čí že si multi-účet? *6*
          • Rhulad
            Tvůj přece, ale pššt.
            • Ještě ses nepodíval na žádnou detektivku? *16*
            • Tak určitě *7* Vrať mi přihlašovací údaje nebo tě napráskám!
    • Rhulad
      Koukám, že tu prošel skřítek mínusek a rozděluje to po čtyřech *2* Ten tajmený skřítek je velice nenápadný a vůbec mě nenapadá, kdo by to mohl být *3*
  • Generalmagor
    oh yeah... Come to daddy!
  • Trochu ma nasrali že hru mám krabickovku a DLC si cez steam kúpiť nemožem koli regional locku
    • Tiez mi to nejde. Cesko je uz evidentne iny region, pretoze vidia aj Arkham City, my stale nie. Nechcu moje peniaze, nebudu ich mat.
    • Veskoslav
      To není pravda. Mám krabicovku a DLC mám ze Steamu.
      • Tak mne to napíše pri knife of dunvalll, že mám RHCP verziu a tamto je tuším EIGS....myslel som že to obídem tý, že kúpim cez GMG, ale akurát som okašľal seba lebo som za DLC zaplatil ale nejde ho na steame koli region locku aktivovať. U trials som problem nemal.
        • Ronox
          Mám RHCP a včera jsem normálně pořídil datadisk. Divné.
          • hmmm dúfal som , že to opravili ked píšte že to ide ale nie...stále "not available in your country.:
            • Mohlo by fungovat nastavit region kde to jen v PC jde na UK. ALe zatím sem nikdy nic podobného krom instalace toolu do Heroes 3 (ovladaci panely -> oblast -> místo -> umístění počítače -> restart) nezkoušel.
            • Malleth
              Nastavil sem si ve steamu že sem z UK a stáhnout mi to šlo, i když asi na potřetí.
  • Já tak nějak nevím... Dishonored jsem dohrál hlavně kvůli příběhu (vím, je to divný, ale zajímalo mě, jak dopadne a Lena Headey se prostě skvěle poslouchá :) ). Ale když jsem se po dohrání chtěl vrhnout na DLC, tak jsem nějak ztratil motivaci.

    Děje se v nich něco zajímavýho?
    • Rhulad
      Ano ten příběh byl taky několikrát oceněn. Myslím, že dokonce vyfoukl Twilight sáze jednu Malinu. Sice to bylo těsné, ale tak kvalitní scénář prostě musel vyhrát.
      • co ti ta hra udelala, ze ju vsude shazujes? *6*
        • Rhulad
          Poznamenala mě dokonce života. Je pro mě těžké se o tom bavit. Snad jednou po důkladné terapii to možná někomu řeknu.
    • Malleth
      Jo děje, Michael Madsen se taky dobře poslouchá a jsou tam velrybí jatka.
  • Jack1947
    Ja jsem jeste ani nedoparil, Zakladni hru a hle uz dalsi DLC na ceste, mozna bych ji doparit mnel no , jenze mne to prislo dost slozite a tak jsem to pustil ale asi se k tomu vratim, dam si i dlc ( diky suchu no, ted sehravam parby co jsem nedoparil nebo sem je pustil tak ted je muzu dojet.)
  • Malleth
    Ooooh, f*ck yes
  • Znamení cizince má jen 9 lidí na celém známém Whalepunkovém světě... Naskytuje se ale otázka co ti Daudovy zabijáci... Nebo jsem něco v tom dlc přehlédl? :-)
    • Kozy
      Tam je to někde přesně řečeno/napsáno že s nimi ty schopnosti "sdílí".
  • Veskoslav
    Jinak dneska je sleva ještě na základní hru+všechny DLC na Steamu, kdo ještě nemá:)
  • Přehodit tak v názvu počáteční písmenka :) ....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit