Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • h0p3
    naporcujte si i Vy svou velrybu..
    https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/254529_432482840167650_889349781_n.jpg
  • Právnická čvrť - no konečně. *4*
    • Já bych chtěl spíš vidět Zaplavenou čtvrť před zaplavením.
  • Nevíte jak je to s nákupem na Steamu s DLC k Rage a Dishonored, které jsou jinak zablokovaný pro náš region? Můžu použít VPN bez hrozby ztráty účtu (mám tam mega sbírku), neblokl Vás Steam za to?
    • Blok jsem neměl. Nakupuji od ofic resellerů. GMG, Amazon, GamersGate. Žádný zloději jak mmoboost který spadá pod g2play viz poslední aférka s klíčema simcity, který byly zaplacený kradenou kreditkou :D
      • Shaker
        Muzes dat nejakej odkaz na to, kde si se docetl, ze mmoboost jsou zlodeji? kupoval jsem od nich par veci, takze bych se nerad nechal napalit... Jeden kamarad nakupoval od podobnyho obchodu a prisel mu asi po pul roce mail od steam supportu, ze jeho klic na armu 2 je neplatnej a tim padem mu ji rusi. Pak ale poslal mail do toho obchodu a dostal bez kecu dalsi klic a zatim nema problem.

        Takze vi nekdo presne, jak tyhle shopy pracujou a jak moc velka sance je, ze mi jejich klice prestanou nekdy v budoucnu fungovat?
        • Ronox
          Hodně to řešili kluci ze score na twitteru. Většinou je risk kupovat ruské klíče a nebo doopravdy dost zlevněné, že to je až podezřelé. Někdy vykoupí klíče na gmg a pak to s přirážkou prodávají viz pravděpodobně posledně akce s hitmanem, kdy na gmg byl za 200 s voucherem 20% a po chvilce mmoboost za 400. Ruské klíče jsou kapitola sama o sobě. Sic je to sken krabičky, ale bývají kradené. Zjisti si víc o zázemí firem jako je g2play pod ni spadá mmoboost a ještě jiní keyreselleři.
      • Hele tak jsem se na to koukal, a nejde to jak bych potřeboval. Když už mám na Steamu originál Rage nebo ten Dishonored, tak k tomu nejde připojit DLC s Gamersgate. Takže DLC tímhle způsobem to nepůjde. Je potřeba koupit asi přes tu VPN na Steamu, ale nevím jestli mi to nebloknou. Ještě si to hodně rozmyslím, ale ti vydavatelé jsou dementi, když takhle překáží v nákupu lidem, kteří chtějí utrácet peníze.
        • ohledně dishonored jsem našel na forech, že by se mělo první dlc objevit snad 16 dubna a to druhý o trochu později
          http://forums.bethsoft.com/topic/1415366-dishonored-rhcp/page__st__90
      • Asi zkusím tuto možnost, sice bych mohl počkat až budu zase mimo Evropu, a koupit z tamního regionu s pocitem, že nelžu do podmínek (při nákupu píšete, že se nachazíte fyzicky v tom ístě nákupu), ale tenhle druh reexportu asi vyzkouším. Dík
  • Kozy
    Název toho třetího DLC... tipuju že se vrátíme k Bábince, jo to by bylo prima.
  • Whoossain
    Fakt dík, že už vim, kdo je vrah. Jsem v poslední misi, tak se to hodí. Aspoň to už nemusim dohrávat... *16*
    • Pokud jsi v posledni misi tak jsi toho vraha už dávno zabil, takže klídek :)
      • Já ho obral i o trencle a ničeho si nevšiml
      • nebo ne
    • Kozy
      Ale to se přece dozvíš ještě dřív než v poslední misi
      • Magister_Peditum
        A i kdyby, tak ta hra je už kolik měsíců vydaná, tak nevidím důvod, proč si tady ještě pořád hrát na nějaké spoilery.
        • Tak hlavně je to jeho blbost, nemá si číst články o hře, kterou ještě nedohrál. Kór článek, který informuje o "pokračování." (nebo DLC to je šuma)

          Co se týče spoilerování, promiň mi to invektivum, ale tvůj argument je debilní. Ty jsi snad hrál všechny hry, četl všechny knížky a viděl všechny filmy starší než několik měsíců? Tobě vážně nevadí, když ti nějaký pisálkovsý prase třeba někde v článku, komentu nebo diskuzi, kde by jsi to nečekal, prozradí děj příběhu u díla staršího než "několik měsíců?"
          • x_ander
            To "pisálkovský prase" v druhém odstavci článku na spoilery upozorňuje, tak se tady nerozčiluj...
            • Reaguji na Magistera a jeho hloupý argument o spoilerování děl starších než několik měsíců ne na autora článku, kterého jsem takto neoznačil!
      • Nehledě na to, že toho vraha vidíš už na začátku :D
        • janchor
          Vidíš, ale tehdy ještě nevíš, kdo to je. Nicméně Whoosain buď nedával pozor, nebo ta mise ve skutečnosti není poslední..
  • No hlavně že nás nechali přes Steam zaplatit hru, že? Tohle je lepší sviňárna než Skyrim, ten nebyl na Steamu vůbec a člověk věděl, na čem je.
  • Snad první DLC o kterém nebudu vůbec pochybovat. :)
  • Ronox
    Už žhavým VPNku a GreenManGaming. Tohle si nenechám kvůli komunikaci mezi Bethesdou a Cenegou ujít.
    • Preed
      Mohol by si mi prosim ta objasnit ako presne to funguje? Sprevadzkujem VPN,kupim hru na GreenManGaming a pri zapnutej VPN mi ta hra pojde aktivovat cez steam a potom aj hrat? a ked VPN vypnem tak sa stane co? hra mi stale zostane na acc ale nepojde hrat? dakujem za odpoved :)
      • Pouze aktivace vyžaduje VPNko a samozřejmě nákup na gmg. Po aktivaci vypneš steamu, resetuješ VPNko a znova zapneš. Je to jen kvůli aktivaci a nákupu. Nic víc.
        • muže sem někdo hodit návod ? na tu VPNku ?
          • Můžeš za to dostat ban na celý účet. Neděje se to, ale může. Je to trochu risk. Zejména pokud máš na Steamu slušnou sbírku her.
          • Samozřejmě to musíš mít už nastavený při připojování na GMG.
          • Download the USAIPDEMO (http://www.usaip.eu/en/USAIPDEMO.pbk) application and start it.
            Select UK from the list and click connect.
            (Username: demo / Password: demo) and click connect.
            Log into Steam and activate your key.

            *You have 7 minutes before you get disconnected!
            *You can restart the connection multiple times!

            If the system opens the file with Adobe Pixel Blender, you can find a fix here
            Close all other applications running on your computer, since the system gets restarted automatically.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit