Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • triptich

    Na jednej strane je konkurencia steamu super vec (najmä pre vývojárov),
    na strane druhej, ako zákazníkovi je mi ľúto, že sa zas moje knižnice
    drolia na x služieb. ale tak aspoň to nezaberá miesto v poličke a priateľke to toľko nekole oči :D

    a čo na to GOG? nič. ten si ide svoju a jeho politika DRM Free podľa mňa v pohode utiahne discord, epic aj steam. a aj keď stále viac otvára pomyselné brány balastu, jeho regulácia je stále dostatočná a v ponuke sa dá hravo orientovať. za mňa osobne jednoznačne najlepšia platforma GOG.

    • KrPa

      vzhledem k tomu, ze moje cilovka jsou vetsinou starsi hry a single, tak mam vice koupenych her na gogu, na steamu mam sice vice her, ale vsechno to jsou ty rozdavane free nebo levne koupi z humblu, fakt moje posledni koupena hra na steamu za plnou cena je datovana do roku 2014

  • flash789

    No jo an PC se to j*be, jeden druhyho, nekazen a bordel, jako obvykle. Na konzolich se hraje, je tam poradek a klid. 30fps stable.

    • možná právě proto, že na PC existuje konkurence, nestojí většina her 1899 korun 🙂

      • flash789

        Jasne , jsou asi o dve stovky levnejsi, uzasny:)

  • speciesz

    Ja si proste jen nedokazu prestavit co by se muselo stat abych prestal pouzivat Steam jako svoji hlavni platformu pro digitalni nakup her.

    • Jack1947

      Až ti ji zavřou, tak si to budeš moct živě představit :D

    • Říkám si to samé. Stačila ta s*ačka Origin, co hned po nainstalování začala šahat na hry ze Steamu. Prostě regulérní vir. Takže ne, co nebude na GOG nebo na Steamu nebudu hrát.

      Oni tady všichni machrují, jak je Steam / Valve špatný a zlý a přitom si neuvědomují, že ho sami pomohli vytvořit. Pamatuji, když Steam začínal, všichni se tam hrnuli jak můry za světlem. Kdo je nutil? Proč cpali a cpou Steam i na fyzické kopie? Mají, co chtěli.

      Nejvtipnější je, jak to, zeména indie vývojáři, obhajují, že bojují proti zlému Valve. A proto to vydají jen na Epic store. Protože tu není třeba GOG, že? No, za rok si povíme, jak třeba ten Epic dopadne, až přestanou vývojáře uplácet.

      • speciesz

        neeeasi! :D  Pekne napsano :D

    • flash789

      Mohlo by stat ze dostanes rozum, ale dost pochybuju :)

      • speciesz

        right

  • KrPa

    jsem pro jakoukoliv konkurenci nenazranemu valve

  • Hidden

    Byla jen otazka casu, nez velkym hracum dojde az s nemravne vysokymi procenty Valve trpelivost... takze me soucasna snaha o co nejlepsi financni podminky pro vydavatele a natahnuti vyvojaru, potazmo i zakazniku na nove obchody vubec neprekvapuje.

  • MalyZeli

    A stejne to bude jedno...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit