Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • medveddd

    Disco - dobrá hra, ale je tam hodně textu - 8/10

    Dark Souls - dobrá hra, ale je dost těžká - 8/10


  • Naprostý souhlas, ten feeling jako u Planescape Torment tady prostě je... alespoň mě to chytlo úplně stejně. Za mě final cut verze kvůli dabingu klidně 10/10, upřímně jsem si přál aby takhle morbidně podivný/podivně morbidní a zároveň opravdu zábavný byl i sequel právě Planescape Tormentu. Jakože RPGček s obsáhlými texty je asi dost, ale aby dokázaly udržet vaší pozornost a probudili chuť objevovat každý detail.... takových je extrémně málo. Prostě mě to "hodilo" zpátky do dob kdy jsem trávil bezesné noci u Falloutu 1, Baldur's Gate 1 a Planescapu.... nečekal bych že se to může nějaké nové hře podařit když se jich většina snaží zalíbit co nejširšímu publiku.

  • BlackenedHalo

    "Hratelnost stojí v drtivé většině na tom, že někam jdete a čtete dialogy, během kterých se nějak rozhodujete."

    ..no však o tom je táto hra predsa :D :D :D to má byť mínus? :D

    Disco Elysium je hra pre fajnšmekrov, nadhráčov. Genialita.

    Dať tomuto klenot 8/10 sa rovná premrhanej šance konečne po rokoch oceniť skutočne originálnu, netradičnú a fantasticky nadizajnovanú hru s nadčasovým sprapcovaním a obsahom. To ako keby ste dali svojho času Deus Ex 8/10 (ako GamesSpot) a potom sa o pár rokov kvôli tomu na to bili hlavou do múru (ako GameSpot). Games sa bude biť takto tiež...

  • michaelfoucault

    Je to má hra roku 2019. Kde jinde mohu hrát za ožralu, hardcore komunistu a radikálního feministu? Splněný sen. 

  • Řekl bych, že recenzent úplně nepochopil smysl zmíněných funny momentů, ona hlavní postava je totiž de facto šílená, což je během hraní nejednou zmíněno, a v neposlední řadě jde o roleplay

  • Odulin

    Suprová gamesa, doporučuji.

  • Corvus

    Vedle A Plague Tale: Innocence a Children of Morta, absolutní klenot letošního roku!

  • malachi

    ...trochu mi to pripomenulo Gorky 17-vynikajúcu to hru.:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit