Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dirt super ale porad neopravili zasadni znamou chybu a to je zamrzavani hernich ovladacu, volantu a co nejhur, klavesnici. Bohuzel jsem jeden z majitelu takoveho HW a diky tomu si hru proste nezahraji, pravidelne do 10min mi kompletne zatuhne klavesnice a pomaha jen odpojit a pripojit.
    Takze za me stale FAIL ikdyz je to jen earyl acces.
    • co mas vsechno v usb?
  • Mart9
    První dojmy: Hratelnost výborná, 10 let jsem si rally takhle neužíval, RBR jsem prve vypnul po 10 minutách..., protože jsem lama a i dnes jezdím na šipkách. Optimalizace výborná, sviští mi to na 5 let starém PC. Navíc se zdá, že budu mít se soupeři co dělat, nechal jsem původní nastavení, změnil obtížnost na "club", to by měla být snad nějaká lehčí a ani jednu z prvních tří rychlostních zkoušek jsem nevyhrál, takže potenciál k napínavým závodům je velký.

    Nicméně za 1200 Kč bych si představoval víc aut a víc tratí, jak jsem si je pro zkušební jízdu prohledával, počet nic moc. Ale to by se mělo dálo rozšiřovat. Hlavně ať mi tam dají Švédsko, v jízdě na sněhu jsem byl v CMR 2 nepřekonatelný.
    • Na mém 5 let starém PC sviští všechny všechny hry včetně GTA V. To je nic neříkající věta... a ještě aby ne, když je tam grafika, jak z 10 let staré hry. Jen říkám. :)
      • Mart9
        Dobré vědět, že je GTA V taky dobře optimalizované. Mám ho v plánu za 2-3 roky koupit.
        • Ano je výborně optimalizované.
          Ale aby jsi to úplně pochopil, tak to že napíšeš, že máš 5 let staré PC je irelevantní. Můžeš mít 5 let starej PC za 50 000,- a nebo taky za 10 000,-, pak poskládané, koupená hotová sestava...to prostě nikomu nic neřekne.
          Jinak jo, hra se mi líbí taky, třeba si to taky někdy koupím.
          • Mart9
            Je to 5 let, tak už jsem taky zapomněl, co jsem si tam nechával dávat za komponenty. Stálo 20000 Kč.
  • Zajimalo by me, kdo tu vubec po instalaci hry vleze do nastaveni a vypne asistenty? :-) i kdyz je to asi fakt arkada, bavim se jako u starych NFS ci Colin McRay 2 (obe arkady ja vim)a to je skvely.
    • ehm.. tohle je špatné i na trola.. alespon jmeno ti sedi..
    • Nevím, asi většina lidí? Pokud bych chtěl arkádu tak si zahraju klasicky dirt.
  • Kravicka
    Soudim co me zaujalo ve videu.. Po graficko/technicky strance docela slaby, nevim no jako cakance deste pod autem, nevidel jsem ani zadne DX11 prohlubne kol v hline atd co uz bylo v Dirt 2.

    Mi to prijde takovy vylesteny HD CMR 05.
    • jj na stare filmy bez cgi a lens flaru se taky neda koukat
    • Na nějakou grafiku se vyprdni, tohle je rally hra s nejlepší fyzikou od dob RBR.
  • Mart9
    Aniž bych tohle věděl, dnes jsem podlehl a hru jsem koupil. Je to moje nejdražší hra za posledních 5 let, tak snad bude stát za to. Zrovna stahuju.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit