Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Krajinu totiž zakrývá led.

    Na keporkaky tu prostě nenarazíte, ani na jinou velkou havěť

    Jestli to nebude tim, ze keporkak je kytovec, takze dycha vzduch pomoci plic. A toho vzduchu pod ledem moc nebude imho. Opravte mne jestli se mylim.
  • Corvus
    Pro mě je explorace ve všech hrách zájem číslo jedna čili jsem hru prubnul a podle mě není vůbec špatná. Navíc mám obrovskou slabost pro podmořské hlubiny... Hra má dost solidní atmosféru, vizuál ujde, soundtrack je perfektní a poslouchám jej i samostatně. Diluvion se hraje hodně dobře na xbox ovladači a pohyb ponorky je zajímavě řešen (opravdu podobn jako Descent čili to chce trošku cviku). Nejhorší je soubojový systém, ten mě vyloženě nebaví... Není na něm nic špatně, ale prostě je takový prkenný a osobně mě baví především průzkum mořských hlubin a celá ta "mytologie", kdy pod hladinou vznikla různá společenství, kulty, města a lidé se snaží provrtat zpět na povrch... Nízkorozpočtový projekt, ale solidní... *5*
  • Jack1947
    0 komentářů ?
    • v lepsich rodinach je zvykem, kdyz nemas co rict, tak nic nerikas

      na tuhle hru jsem se chystal, ale ted jsem na vazkach, kdyz ty mechaniky udajne nic moc a nejvetsi sila je v exploraci...
      • Jack1947
        Na exploraci je x dalších i lepších her třeba... hmm a lepší rodiny ? to na Games opravdu nefunguje *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit