Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Beyond mám ve sbírce a je to neskutečná hra. Na Detroit se těším jak malé děcko :-)
  • Jason!
  • frantisek_nejezchleba
    scénáře her pana Cage jsou na hodně bídné úrovni co se týče jádra. Naraci jako takovou sice zvládá výborně, ale ten strach, že se bude i zde opakovat směs nelogičností a nevkusných žánrových mixů (Beyond, Fahrenheit), potažmo to prostě bude mít jen slabé rozuzlení (Heavy Rain), je veliký.

    Výhoda je v tom, že nikdo podobný žánr na srovnatelné produkční úrovni nedělá, takže se to asi zase bude dobře prodávat.
    • Tak ono nějaký extra super příběh dělá málokdo. Ty jeho jsou prostě takový normál. Já bych spíš řekl, že ty dvě poslendí hry dojely na něco jiného. Heavy Rain vyškrtl ze scénáře nějaké prvky (imho pr odobro věci). Ale ne kmopletně. Takže tam v některých scénách něco zůstalo a nedávalo to smysl. Beyond celkově narazil na nelineární strukturu vyprávění, která totálně zabila pocit svobody. Pokud první scénu hraješ někde v 80% příběhu, tak tím vlastně víš, že cokoliv uděláš před tím nemůže nic ovlivnit. Kydž je to lineární, tak aspoň poprvé tam funguje určitý placebo efekt, že určuješ směr příběhu.
      Snad se z toho trošku poučí.
      • Řekl bych, že ta nelinearita je spíš subjektivní efekt. Vám to možná vadilo, ale jiní to mohli brát jako plus.
  • To já mám vzpouru Androidu v telefonu skoro každý den *1*
  • Odulin
    HR nebylo špatný, ale Beyond se mi líbil víc. Nezbývá než doufat.
  • TheGGG
    tak to já spíš čekám na nový god of war, pokud jde o ps4 exklusivitky
  • smajdal
    Před pár dny jsem poprvé dohrál Heavy Rain a ačkoliv jsem hrozně chtěl, aby mě hra bavila, jsou moje pocity po dohrání dost smíšené, spíš převládají ty negativní, takže z předchozího velkého očekávání jsem jednou nohou ve vlaku haterů Davida Cage. *1*
    • Nápodobně, hrál jsem v lednu a jako taky jsem chtěl. Ale to by ten scénář nesměl být tak ultra nelogická patlanina.
    • ucho
      z Heavy Rain jsem si na zadek taky nesedl. zajímavý počin, ale nevím. Beyond mi sedl mnohem víc. tím prostředím/příběhem/herci.
      • smajdal
        Beyond mám zatím v šuplíčku a bojím se to začít hrát dřív než opadne rozčarování z HR
        • Jack1947
          Beyond je všechno špatné co nebyl Heavy rain ten byl dle mého neskutečně parádní co se týče vykrslenostiu charakterů a aby člověk poochopil všechno musel by to dohrát minimálně 50x.
          • stačí nebejt guma a pochopíš to i po prvním dohrání...
            • Jack1947
              Nevím ale Beyond už mě tolik nevtáhl nebavil a jak již jsem psal v komentáři u recenze na mě to moc nefungovalo. Bylo to dlouhé roztahané a celkem chvílema předvídatelné rozhodně krok zpátky kdyý jenom pomyslím že Cage měl na starosti Indigo Prophecy (Fahrenheit) na pc tehdy něco neskutečného... a já to tehdy taky hltal i když nedohrál... nikdy...

              Detroit jsem zvědavý i když příběh asi nebude jeden z nejvíc originálních.
            • Jedno se ale musí nechat u Heavy Rain a Beyond:TS : byla velká sranda porovnávat s kámoši, jak to člověk projel.
              Někteří měli dost smůlu a postavy jim umřeli :D
              např. jeden známý nám řekl "mě ten šílený doktor rozpitval tu novinářku v suterénu". Druhý kámoš "Cože? Ona tam mohla umřít? Jak se ti to povedlo?" :D
            • Jack1947
              Já jsem to přeci už nehrál a to mě mrzí no že jsem dostal tento konec:/ tak třeba někdy až bude PS4 to dám opět a napravím to *4*
            • Tak když Jack je strašná lama a pokaždé mu většina postav umřela, tak se nedivte, že potřeboval 50x dohrání, aby to pochopil =)
  • A takovou důležitou zprávu, jako jsou CZ titulky, do článku nenapíšete. Hlavně, že se v něm neopomenou zmínit 4 postavy, o kterých bylo napsáno už tuny textu s každou novinkou...
  • Už se nemůžu dočkat *14*
  • Bude tam čeština!
    • Tak české titulky na 100% budou
    • Měl tam být otazník :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit