Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ....hned na prvním místě mezi změnami se mělo objevit přidání "plovoucí kamery za autem",ktrá by trochu pružnějí reagovala na změnu směru,namísto pěvně fixovaný kamery "na tyči"....opravdu to devastuje zážitek z hraní....a argument že "pohled z nárazníku je nejpoužívanější ve hře" neplatí obecně ....Gt hraju od prvního dílu,a nikdy měnenapadlo tak trvale jezdit.....
    • Slovo nejpoužívaněší znamená, že ho používá největší skupina lidí. Klidně to může být o méně než polovina, ale prostě více, než kterýkoliv z těch ostatních.
      • a klidně to taky může být 21% :)
  • nejvetsi radost mam z moznosti ulozeni vytrvalostnich zavodu a ohlaseneho DLC (SPA+Nissan SKYLINE GT-R R33 Touring Car).doufam ze bude casem i AUDI R18,to na le mans nemuze chybet :-)
  • Skoda ... celou dobu cekam na splitscreen s pocitacem.
    • k cemu je to dobre?
  • montatatana
    Nechapu to preskakovani v replayich... co jsem z toho vykoukal, tak mi to preskakovalo po predjetych souperich, coz mi prijde jako ptakovina.
    Vazne nechapu, co je tak tezkyho na tom pridat tam normalni pretaceci tlacitka... takhle je delani fotek z replaye furt peklo, ktery za to nestoji.

    Upraveny nacitani trati je lehke wtf, ale tak prijemnejsi nez pul minuty koukat na cernou obrazovku.

    Cekal jsem ze nejak upravy cele menu, aby se na vsechno nemuselo neustale cekat, ale bohuzel vse je stejne. Ani tu blbou upravu hlasitosti pri hrani nejsou schopni pridat... fakt by si mohli pro priste nejmout nekoho na interface.

    Stale chybi taky volna kamera pri pohledu na auto, to co je tam ted je v dnesni dobe vazne stupidni. Stejne jako ty interiery u standart aut... kdyby radeji par aut predelali na premium. Treba misto tech stupidnich aut v DLC, ktery jsou vicemene jen upraven varianty aut ve hre...
    • ..s kamerou absolutní souhlas...jak mohlo někoho napadnout,že je to tak lepší než dřív (i když to začalo dávno v GT3)
    • mě se zdálo, že replay skáče cca po 20 vteřinách...to není pravda? Jinak interface je pro mě taky asi největší slabina GT5... BTW: i GT4 a jeho mapa se mi líbila mnohem víc.
      • montatatana
        Je to mozny, treba to byla jen shoda okolnosti, ze jsem pokazde nekoho predjizdel :)
        Tak ci onak je to pitomost oproti obycejnymu pretaceni.
  • no ty černé stínové interiéry mi přišly opravdu jako vtip... Dal bych raději nevím co, za to, kdyby šlo přepínat levo/pravostrané řízení. Vyloženě mi vadí, když mám řízení na jiné straně, než jsem z auta zvyklý...
  • Nikde nemůzu najít kde se dá uložit hra v průběhu závodu? Nevíte někdo?
    • Je to jen u endurace závodů a je tam chyba jak hrom. http://www.gtplanet.net/forum/showthread.php?t=226725
      • Nejsem v angličtině moc dobrý, tak jsem z toho odkazu nepochopil oč jde. Tak jak vlastně funguje to ukládáním? máte to někdo vyzkoušené? jinak ty tmavé siluety jako vnitřek STANDARTních aut je fakt blbý vtip. S tím si fakt nemuseli dávat tu "velkou" práci. A to jsem se na ten patch tak těšil... *9*
        • staci zajet do boxu a nabidne to ulozeni,pak musite hru ukoncit.pri dalsim spusteni gt5 vas to hned hodi rovnou do rozjeteho zavodu pred ulozenim.pokud zrusite nacteni pozice,zavod je fuc.jinak docela dobry protoze jet 24h je fakt na dlouho :-)
          • Děkuji JEDI. To jo, právě ty závody 9hodin a více nemám odježděné, takže takhle to snad někdy dokončím. Ikdyž nemožnost si zajet i nějaký jiný závod (zatímco mám uložený nějaký rozjetý) a jezdit pořád dokola jen ten např. 24hodinový bude asi i tak celkem stereotypní opruz. Ale pořád lepší jak drátem do oka *1* ale i tak nechápu, proč tam tuhle možnost ukládání nedali už dávno...
      • No tak to je paráda... Pro mě je to jedna z nejdůležitějších věcí v Spec 2.0 *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit